Βλαδίμηρος Κυριακίδης: Στην ηλικία μου ακούω ψαλμωδίες και τρώω κόλυβα

09:34 - 01/07/2022

Βλαδίμηρος Κυριακίδης, Γιάννης Μπέζος και Παναγιώτης Γιαννάκης έκαναν δηλώσεις με αφορμή την πρεμιέρα της παράστασης «Θεσμοφοριάζουσες»Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βλαδίμηρος Κυριακίδης: Στην ηλικία μου ακούω ψαλμωδίες και τρώω κόλυβα

Για τα όσα κάνει την ηλικία του, τα μπουζούκια που όπως τόνισε δεν αντέχει αλλά και τη σύζυγό του μίλησε ο ηθοποιός Βλαδίμηρος Κυριακίδης επιστρατεύοντας το χιούμορ του. Μετά την πρεμιέρα της παράστασης «Θεσμοφοριάζουσες» στο Κηποθέατρο Παπάγου ο Βλαδίμηρος Κυριακίδης είπε στην κάμερα του Mega: «Στην ηλικία μου ακούω ψαλμωδίες και τρώω κόλυβα». «Στα μπουζούκια έχω πάει μόνο μεθυσμένος, δεν τα αντέχω», είπε χαρακτηριστικά ο ηθοποιός και πρόσθεσε στη δουλειά: «Έχω πάθει σεντόνι, αλλά νόμιζα ότι το έχουν πάθει οι άλλοι». «Βαριόμουν το σχολείο, δεν είχα καμία σχέση με τα μαθήματα» ανέφερε.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση