Φαίη Σκορδά και Χρύσα Ρώπα σε απίθανο διάλογο για τον Γιώργο Λιάγκα: «Βλέπεις εμένα, κατέβηκε η ταχύτητα»

13:08 - 01/07/2022

Η Χρύσα Ρώπα και η Φαίη Σκορδά συναντήθηκαν την Παρασκευή στο πλατό του Πρωινό, από το οποίο έλειπε ο Γιώργος […] The post Φαίη Σκορδά και Χρύσα Ρώπα σε απίθανο διάλογο για τον Γιώργο Λιάγκα: «Βλέπεις εμένα, κατέβηκε η ταχύτητα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φαίη Σκορδά: Ξάφνιασε την Χρύσα Ρώπα με την ερώτηση της – «Βλέπεις εμένα και κατέβηκε η ταχύτητα;»

Χωρίς τον Γιώργο Λιάγκα στο πλάι της εμφανίστηκε η Φαίη Σκορδά το πρωί της Παρασκευής στον «αέρα» του Πρωινού. Η παρουσιάστρια υποδέχθηκε το τηλεοπτικό κοινό και ενημέρωσε πως ο Γιώργος Λιάγκας εντοπίστηκε θετικός στον κορονοϊό και ως εκ τούτου βρίσκεται σε καραντίνα στο σπίτι του. Λίγη ώρα αργότερα, η Φαίη Σκορδά υποδέχθηκε στο πλατό την καλεσμένη της, Χρύσα Ρώπα την οποία κατάφερε να ξαφνιάσει με την ερώτηση της. Συγκεκριμένα, η παρουσιάστρια του Ant1 ρώτησε την ηθοποιό μήπως η καλεσμένη της ήταν προετοιμασμένη γι’ άλλου είδους συζήτηση, εννοώντας τις ερωτήσεις που θα έκανε ενδεχομένως ο Γιώργος Λιάγκας αν βρισκόταν στο πλατό, και το γεγονός πως εκείνος απουσίαζε, την έκανε να κατεβάσει

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η Φαίη Σκορδά και η Χρύσα Ρώπα έκαναν έναν περίεργο διάλογο για τον… Γιώργο Λιάγκα [ΒΙΝΤΕΟ]

Η Χρύσα Ρώπα για τον Γιώργο Λιάγκα στον «αέρα» του «Πρωινού».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Φαίη Σκορδά και Χρύσα Ρώπα σε απίθανο διάλογο για τον Γιώργο Λιάγκα

«Βλέπεις εμένα, κατέβηκε η ταχύτητα»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»