Ελένη Μενεγάκη: Ο απολογισμός στην τελευταία εκπομπή της χρονιάς – «Όλα τα πράγματα στις σχέσεις θέλουν χρόνο»

13:56 - 01/07/2022

Η Ελένη Μενεγάκη ολοκληρώνει σήμερα την πρώτη τηλεοπτική σεζόν στο Mega και ξεκίνησε την εκπομπή φορώντας To άρθρο Ελένη Μενεγάκη: Ο απολογισμός στην τελευταία εκπομπή της χρονιάς – «Όλα τα πράγματα στις σχέσεις θέλουν χρόνο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Μενεγάκη: Ο απολογισμός στην τελευταία εκπομπή της χρονιάς – «Όλα τα πράγματα στις σχέσεις θέλουν χρόνο»

Όσα είπε στην έναρξη η παρουσιάστρια.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η Ελένη Μενεγάκη αποχαιρέτησε για καλοκαίρι: «Όλα τα πράγματα στις σχέσεις θέλουν χρόνο»

Τελευταία εκπομπή για το καλοκαίρι για την Ελένη Μενεγάκη, που συγκινημένη αποχαιρέτησε τους τηλεθεατές που στήριξαν την επιστροφή της στην τηλεόραση. Φορώντας ένα άκρο εντυπωσιακό κόκκινο φόρεμα ξεκίνησε με ένα «σ’αγαπώ» στους τηλεθεατές. «Ένα μεγάλο σ’ αγαπώ στους τηλεθεατές μου αλλά και στους συνεργάτες μου, στους φρεσκοαγαπημένους συνεργάτες μου στο Mega το καλό, που αυτούς τους δέκα μήνες, όταν ξεκινάς κάτι καινούργιο και θέλεις όλα να γίνουν γρήγορα, δεν γίνονται γρήγορα… που εσύ τα φαντάζεσαι κάπως στο μυαλό σου και δεν γίνονται. Όλα τα πράγματα στις σχέσεις θέλουν χρόνο, θέλουν υπομονή, καλή διάθεση και αγάπη» είπε. «Επειδή σήμερα είναι η τελευταία μας μέρα εδώ, έχουμε σχεδι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»