Εβελίνα Παπούλια: Αποχαιρετά την Ντίνα Κώνστα – «Καλό ταξίδι όμορφη, μου έμαθες πολλά»

18:50 - 03/07/2022

Θλίψη στον καλλιτεχνικό κόσμο με τον θάνατο της Ντίνας Κώνστα η οποία έφυγε από τη ζωή To άρθρο Εβελίνα Παπούλια: Αποχαιρετά την Ντίνα Κώνστα – «Καλό ταξίδι όμορφη, μου έμαθες πολλά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εβελίνα Παπούλια: Το συγκινητικό “αντίο” στην Ντίνα Κώνστα – “Σ’ αγαπώ, καλό ταξίδι”

Με ένα συγκινητικό μήνυμα στα social media η Εβελίνα Παπούλια είπε το δικό της “αντίο” στην Ντίνα Κώνστα, που έφυγε από τη ζωή το πρωί της Κυριακής. Ο θάνατος της γνωστής ηθοποιού σκόρπισε θλίψη στον καλλιτεχνικό κόσμο και ακόμη περισσότερο στους συναδέλφους της που συνεργάστηκαν μαζί της. Η Εβελίνα Παπούλια συγκινεί με το μήνυμα που […] The post Εβελίνα Παπούλια: Το συγκινητικό “αντίο” στην Ντίνα Κώνστα – “Σ’ αγαπώ, καλό ταξίδι” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Εβελίνα Παπούλια: Έτσι αποχαιρέτησε τη Ντίνα Κώνστα

Η είδηση του θανάτου της Ντίνας Κώνστα σκόρπισε θλίψη στον καλλιτεχνικό κόσμο. Η 83χρονη ηθοποιός έφυγε από τη ζωή το πρωί της Κυριακής. Σε έναν από τους εμβληματικούς τηλεοπτικούς ρόλους της καριέρας της στη σειρά «Δύο Ξένοι» η Ντίνα Κώνστα συμπρωταγωνιστούσε με την Εβελίνα Παπούλια. Η Ντίνα Κώνστα είχε ενσαρκώσει την τετραπέρατη Ντένη Μαρκορά και […] The post Εβελίνα Παπούλια: Έτσι αποχαιρέτησε τη Ντίνα Κώνστα appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Μαίρη Συνατσάκη για τις αντιδράσεις στο βίντεο της: «Με έκριναν για κάτι που δεν είπα ποτέ, κατάλαβαν ότι εγώ δεν θέλω να υπάρχουν φύλα»

Rita Ora: Ακολουθεί την μεγαλύτερη τάση στα μαλλιά υιοθετώντας ένα εντυπωσιακό bob

Ελεονώρα Μελέτη: Το ατύχημα του συζύγου της, Θοδωρή Μαροσούλη και το χειρουργείο – «Του διέλυσε το γόνατο»

Ήξερες πως η διακόσμηση του υπνοδωματίου σου επηρεάζει τον ύπνο σου;

Μαρία Φραγκάκη: Στο νοσοκομείο η γνωστή δημοσιογράφος – Φωτογραφία

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Η απώλεια του πατέρα της και η τρυφερή εξομολόγηση για τον Θέμη Σοφό