Ντίνα Κώνστα: Συγκινεί η Εβελίνα Παπούλια – «Αυτή η φωτογραφία είσαι εσύ»

19:00 - 03/07/2022

Με ένα τρυφερό μήνυμα επέλεξε να αποχαιρετήσει την Ντίνα Κώνστα, το απόγευμα της Κυριακής, η Εβελίνα Παπούλια μέσα από τον […] The post Ντίνα Κώνστα: Συγκινεί η Εβελίνα Παπούλια – «Αυτή η φωτογραφία είσαι εσύ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ντίνα Κώνστα: Συγκινητικό «αντίο» από την Εβελίνα Παπούλια στη – «Με έμαθες τόσα πολλά…»

Δείτε την ανάρτηση

Διαβάστε το στο in.gr

Ντίνα Κώνστα: Το συγκινητικό «αντίο» της Εβελίνας Παπούλια

Η Εβελίνα Παπούλια αποχαιρέτησε τη Ντίνα Κώνστα με την οποία είχαν συνεργαστεί στη σειρά «Δύο Ξένοι»

Διαβάστε το στο Gazzetta

Ντίνα Κώνστα: Το συγκινητικό «αντίο» της Εβελίνας Παπούλια

Η Εβελίνα Παπούλια αποχαιρέτησε τη Ντίνα Κώνστα με την οποία είχαν συνεργαστεί στη σειρά «Δύο Ξένοι»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ντίνα Κώνστα: Το συγκινητικό αντίο της Εβελίνας Παπούλια

Μάλιστα, η Εβελίνα Παπούλια, που έκανε δίπλα στη Ντίνα Κώνστα μεγάλη τηλεοπτική επιτυχία στους «Δυο Ξένους» ως Μαρίνα Κουντουράτου έστειλε ένα συγκινητικό μήνυμα για την απώλειά της μέσω Instagram. «Καλό ταξίδι Ντίνα μου! Για εμένα αυτή η φωτογραφία είσαι εσύ! Το καθαρό βλέμμα, το τσιγάρο στο χέρι, το καυστικό χιούμορ, την ντόμπρα προσωπικότητα! Σ’ αγαπώ!!! […] Το άρθρο Ντίνα Κώνστα: Το συγκινητικό αντίο της Εβελίνας Παπούλια εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Ντίνα Κώνστα: Συγκινεί η Εβελίνα Παπούλια – «Αυτή η φωτογραφία είσαι εσύ»

"Λυγίζει" το διαδίκτυο η Εβελίνα Παπούλια για την Ντίνα Κώνστα....Συνεχίστε την ανάγνωση του άρθρου: Ντίνα Κώνστα: Συγκινεί η Εβελίνα Παπούλια – «Αυτή η φωτογραφία είσαι εσύ»

Διαβάστε το στο sinidisi.gr

Ντίνα Κώνστα: Η συγκινητική ανάρτηση της Εβελίνας Παπούλια για τον χαμό της γνωστής ηθοποιού

Η Εβελίνα Παπούλια αποχαιρέτησε την Ντίνα Κώνστα με μία συγκινητική ανάρτηση στο Instagram.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Συγκινεί η Εβελίνα Παπούλια για την Ντίνα Κώνστα: «Αυτή η φωτογραφία είσαι εσύ»

Συγκινεί η Εβελίνα Παπούλια για την Ντίνα Κώνστα: «Αυτή η φωτογραφία είσαι εσύ» Με ένα τρυφερό μήνυμα επέλεξε να αποχαιρετήσει την Ντίνα Κώνστα, το απόγευμα της Κυριακής, η Εβελίνα Παπούλια μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Η αείμνηστη ηθοποιός απεβίωσε σε ηλικία 83 ετών βυθίζοντας στη θλίψη τους αγαπημένους της ανθρώπους καθώς και […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»