Εβελίνα Παπούλια: Η συγκινητική ανάρτηση για τον θάνατο της Ντίνας Κώνστα

19:32 - 03/07/2022

Σε ηλικία 84 ετών άφησε την τελευταία πνοή της η ηθοποιός Ντίνα Κώνστα. Η ταλαντούχα ηθοποιός αγαπήθηκε από το ευρύ κοινό για τις ερμηνείες της, αλλά ιδιαίτερα για τον ρόλο της «Ντένης Μαρκορά» στη σειρά «Δύο ξένοι». Σε αυτή τη σειρά συνεργάστηκε και με την Εβελίνα Παπούλια, την τηλεοπτική «Μαρίνα». Αμέσως μετά την είδηση του […]

Διαβάστε Περισσότερα στο mononews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εβελίνα Παπούλια: Η συγκινητική ανάρτηση για τον θάνατο της Ντίνας Κώνστα

Καλό ταξίδι Ντίνα μου!... Με έμαθες τόσα πολλά! Σε ευχαριστώ!», έγραψε μεταξύ άλλων η ηθοποιός στον λογαριασμό της στο Instagram 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Η συγκινητική ανάρτηση της Εβελίνας Παπούλια για τον θάνατο της Ντίνας Κώνστα

Η αγαπημένη ηθοποιός, Ντίνα Κώνστα, η οποία αγαπήθηκε από το κοινό...

Διαβάστε το στο Zougla

Εβελίνα Παπούλια: Το συγκινητικό αντίο στην Ντίνα Κώνστα

Η Εβελίνα Παπούλια με ανάρτηση που έκανε στα social media, εξέφρασε την συγκίνηση της για την απώλεια της Ντίνα Κώνστα, η οποία έφυγε από την ζωή σε ηλικία 83 ετών. Ειδικότερα, στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Εβελίνα Παπούλια έγραψε χαρακτηριστικά τα εξής. «Καλό ταξίδι Ντίνα μου! Για εμένα αυτή η φωτογραφία είσαι εσύ!! Το καθαρό βλέμμα, το τσιγάρο στο χέρι, το καυστικό χιούμορ, την ντόμπρα προσωπικότητα! Σ αγαπώ!!! Καλό ταξίδι όμορφη…. Με έμαθες τόσα πολλά! Σε ευχαριστώ». Την παρούσα ανάρτηση η Εβελίνα Παπούλια συνόδευσε με μια ασπρόμαυρη εικόνα της αείμνηστης ηθοποιού. Δείτε την φωτογραφία: «Διάβασα πρώτα το κείμενο. Μου άρεσε, ήταν καλογραμμένο και είπα το ναι. Ήταν πάρα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Εβελίνα Παπούλια: Το σπαρακτικό αντίο στην Ντίνα Κώνστα

Η Εβελίνα Παπούλια επέλεξε να αποχαιρετήσει την αγαπημένη Ντίνα Κώνστα με μια δημοσίευσή της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, τονίζοντας ότι ήταν ένας άνθρωπος που της έμαθε τα πάντα. Πριν από λίγη ώρα, γνωστοποιήθηκε η είδηση του θανάτου της αγαπημένης ηθοποιού, η οποία και έχασε την ζωή της σε ηλικία 83 ετών. Η Εβελίνα […] Το άρθρο Εβελίνα Παπούλια: Το σπαρακτικό αντίο στην Ντίνα Κώνστα εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ mononews.gr

Χατζηθεοδοσίου: Ναι στην αύξηση του κατώτατου, αλλά χωρίς ελάφρυνση βαρών των ΜμΕ ο λογαριασμός δεν βγαίνε

Σταϊκούρας: Η επένδυση στην κατασκευή έργων υποδομής δημιουργεί ένα πάγιο εθνικό κεφάλαιο

Νίκος Πλεύρης (Vodafone): Απαιτείται συνεργασία μεταξύ αγοράς και ρυθμιστικών φορέων για να ενισχυθούν οι επενδύσεις

Αυξάνονται τα διόδια στην Εγνατία Οδό – Όλη η απόφαση στο ΦΕΚ

Τουρκία: Στην τελική ευθεία για τις δημοτικές εκλογές – Ιμάμογλου και ακρίβεια οι μεγάλοι αντίπαλοι του Ερντογάν

Σεισμοί 5,6 και 5,7 Ρίχτερ «ταρακούνησαν» την Ηλεία – Αισθητός και στην Αττική