Γιώργος Λιανός: Ενοχλημένος από την ερώτηση για το Survivor All Star και τον Γιώργο Αγγελόπουλο

08:26 - 04/07/2022

Ο Γιώργος Λιανός επέστρεψε στην Ελλάδα από τον Άγιο Δομίνικο, όπου παρουσίαζε το Survivor τους τελευταίους έξι μήνες, το βράδυ της Κυριακής. […] The post Γιώργος Λιανός: Ενοχλημένος από την ερώτηση για το Survivor All Star και τον Γιώργο Αγγελόπουλο appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Λιανός: Η ενόχλησή του με την ερώτηση για το «Survivor All Star» και τον Γιώργο Αγγελόπουλο

Ο παρουσιαστής δεν φάνηκε ευχαριστημένος με τις ερωτήσεις των δημοσιογράφων -  «Δεν ήρθες για καλό εσύ εδώ πέρα», είπε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Λιανός: Η ενόχλησή του με την ερώτηση για το «Survivor All Star» και τον Γιώργο Αγγελόπουλο

Ο παρουσιαστής δεν φάνηκε ευχαριστημένος με τις ερωτήσεις των δημοσιογράφων - «Δεν ήρθες για καλό εσύ εδώ πέρα», είπε ο Γιώργος Λιανός

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Λιανός: Ενοχλήθηκε με ερώτηση για το Survivor All Star και τον Ντάνο

Στις 5 και 6 Ιουλίου είναι ο ημιτελικός και ο τελικός του Survivor και ο Γιώργος Λιανός επέστρεψε από τον Άγιο Δομίνικο όπου και παρουσίαζε το ριάλιτι επιβίωσης τους τελευταίους 6 μήνες. Οι κάμερες τον περίμεναν στο αεροδρόμιο και οι ερωτήσεις έπεσαν βροχή για το Survivor All Star και την παρουσίασή του. «Ήρθες μόνο για 2-3 μήνες και Σεπτέμβρη θα ξαναπάς για το All star;» τον ρώτησε η δημοσιογράφος. «Σεπτέμβριο; Δεν υπάρχουν τέτοια πράγματα, δεν ξέρω… τα βγάζεις από το μυαλό σου. Ρωτάτε πράγματα που δεν ξέρω να σας απαντήσω», είπε ο Γιώργος Λιανός. Στη συνέχεια δέχτηκε ερώτηση για τον Γιώργο Αγγελόπουλο και το ενδεχόμενο να είναι ο επόμενος παρουσιαστής του reality. Ο παρουσιαστής φάνηκε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Λιανός: Ο εκνευρισμός με την ερώτηση για το Survivor All Star και τον Γιώργο Αγγελόπουλο

Στην Ελλάδα βρίσκεται εδώ και λίγες ώρες ο Γιώργος Λιανός.   Την Τρίτη 5 Ιουλίου θα παρουσιάσει ζωντανά τον Ημιτελικό του reality και την Τετάρτη...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Λιανός: Ενοχλήθηκε με την ερώτηση για το Survivor All Star και τον Γιώργο Αγγελόπουλο

Στην Ελλάδα επέστρεψε ο Γιώργος Λιανός,  από τον Άγιο Δομίνικο, όπου παρουσίαζε το Survivor τους τελευταίους έξι μήνες. Την Τρίτη 5 Ιουλίου θα παρουσιάσει ζωντανά τον Ημιτελικό του reality και την Τετάρτη 6 Ιουλίου τον μεγάλο τελικό.Στην Ελλάδα επέστρεψε ο Γιώργος Λιανός,  από τον Άγιο Δομίνικο, όπου παρουσίαζε το Survivor τους τελευταίους έξι μήνες. Την Τρίτη 5 Ιουλίου θα παρουσιάσει ζωντανά τον Ημιτελικό του reality και την Τετάρτη 6 Ιουλίου τον μεγάλο τελικό.Οι ερωτήσεις από τους δημοσιογράφους έπεσαν «βροχή». Υπήρξαν όμως και κάποιες που τον εκνεύρισαν και είχαν να κάνουν με […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Λιανός: Η ερώτηση για το «Survivor All Star» που τον ενόχλησε

Ο Γιώργος Λιανός επέστρεψε από τον Άγιο Δομίνικο το βράδυ της Κυριακή και οι ερωτήσεις για το ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΪ και το «Survivor All Star» έπεσαν βροχή από τους δημοσιογράφους που τον περίμεναν στο αεροδρόμιο.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Γιώργος Λιανός: Ενοχλημένος από την ερώτηση για το Survivor All Star και τον Γιώργο Αγγελόπουλο

"Δεν έχω κάνει καμία συζήτηση για τέτοια πράγματα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»