Χριστίνα Αλεξανιάν: «Το Λόγω Τιμής σφράγισε την καριέρα όλων μας»

18:48 - 04/07/2022

Την Χριστίνα Αλεξανιάν φιλοξένησε την Δευτέρα ο Δημήτρης Μακαλιάς στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» στο OPEN. Μέσα σε όλα, […] The post Χριστίνα Αλεξανιάν: «Το Λόγω Τιμής σφράγισε την καριέρα όλων μας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χριστίνα Αλεξανιάν: Το «Λόγω Τιμής» σφράγισε την καριέρα όλων μας

«Χάρηκα που είμαστε όλοι εν ζωή και επαναλάβαμε τη σειρά», είπε στη συνέχεια η ηθοποιός - Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Χριστίνα Αλεξανιάν για Λόγω Τιμής: Ήταν μια εμβληματική σειρά που φυσικά σφράγισε την καριέρα όλων μας

Την Χριστίνα Αλεξανιάν φιλοξένησε το πρωί της Δευτέρας (04/07) ο Δημήτρης Μακαλιάς στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» στο Open. Η ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη μεγάλη επιτυχία που κατέγραφε η θρυλική πλέον, σειρά, «Λόγω Τιμής» στην οποία πρωταγωνιστούσε στο Mega αλλά αλλά και την περσινή επιστροφή της σαν «Λόγω Τιμής, 20 χρόνια μετά». Πιο συγκεκριμένα, η Χριστίνα Αλεξανιάν σημείωσε πως: «Επειδή είχα παίξει προηγουμένως σε δουλειές της Μυρέλλας Παπαοικονόμου, είχα ξεκινήσει αρκετά νωρίς τηλεόραση παράλληλα με το θέατρο ρεπερτορίου που έκανα πάντα. Οπότε η αναγνωρισιμότητα ήταν κάτι που μου ήρθε σταδιακά και ευχάριστα. Το Λόγω Τιμής όμως ήταν μια εμβληματική σειρά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χριστίνα Αλεξανιάν για Λόγω Τιμής: Ήταν μια εμβληματική σειρά που φυσικά σφράγισε την καριέρα όλων μας

Την Χριστίνα Αλεξανιάν φιλοξένησε το πρωί της Δευτέρας (04/07) ο Δημήτρης Μακαλιάς στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» στο Open.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»