Ιωάννα Παππά: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνισή της και η εξομολόγηση να κάνει παιδί κοντά στα 40

14:18 - 05/07/2022

Καλεσμένη στην εκπομπή Ποιος είναι πρωινιάτικα βρέθηκε η Ιωάννα Παππά την Τρίτη 5/7. Η ηθοποιός, η To άρθρο Ιωάννα Παππά: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνισή της και η εξομολόγηση να κάνει παιδί κοντά στα 40 δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Παππά: Μιλάει για την απόφασή της να κάνει παιδί στα 40

  Καλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» ήταν η Ιωάννα Παππά , η οποία εμφανίστηκε πολύ ανανεωμένη με νέο look στα μαλλιά και μίλησε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ιωάννα Παππά: Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της

H Ιωάννα Παππά προχώρησε σε μια εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της. Συγκεκριμένα η γνωστή ηθοποιός λίγο πριν ξεκινήσει περιοδεία με την παράσταση “Ιφιγένεια εν Αυλίδι” επισκέφτηκε τον κομμωτή της και υιοθέτησε ένα νέο hair look. Όπως θα δείτε η Ιωάννα Παππά αποχωρίστηκε τα ξανθιά μαλλιά που είχε για πολλά χρόνια και έγινε κοκκινομάλλα. Έκανε την […] The post Ιωάννα Παππά: Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Χριστίνα Μήλιου: Ο δικηγόρος της αδελφής της ξεκαθαρίζει για τον ξυλοδαρμό της – «Ήταν ένας απλός τσακωμός»

Kendji Girac: Πυροβόλησαν τον 27χρονο νικητή του γαλλικού The Voice – Δίνει μάχη για τη ζωή του

Βάνα Μπάρμπα για Ελεονώρα Μελέτη: «Η επίθεση που δέχεται δείχνει πόσο πίσω είναι η συμπεριφορά των ανδρών απέναντι στις γυναίκες»

Κατερίνα Καινούργιου: Η αποκάλυψη της πρότασης στον Λιάγκα για τη θέση της Μενεγάκη και η on air αντίδρασή του

Κέιτ Μίντλετον: Φωτογραφίζει τον πρίγκιπα Λούις για τα έκτα γενέθλιά του

Πύρρος Δήμας: «Όταν πέθανε η σύζυγός μου, η πεθερά μου μού είπε ότι πρέπει να φτιάξω ξανά τη ζωή μου»