Survivor: Τι είπαν η Μαρία Αντωνά και ο Άρης Σοϊλέδης στα παρασκήνια του ημιτελικού;

12:28 - 06/07/2022

Ένα από τα ζευγάρια του Survivor που έστρεψαν επάνω τους τα βλέμματα στον ημιτελικό ήταν και ο Άρης Σοϊλέδης με […] The post Survivor: Τι είπαν η Μαρία Αντωνά και ο Άρης Σοϊλέδης στα παρασκήνια του ημιτελικού; appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor: Τι είπε η Μαρία Αντωνά για το επίμαχο πλάνο της στον τελικό

Viral έχει γίνει το πλάνο της συντρόφου Άρη Σοϊλέδη, Μαρίας Αντωνά από τον χθεσινό τελικό του Survivor όταν ανακοινώθηκε ο νικητής Στάθης Σχίζας. Η δημοσιογράφος σχολίασε όσα έγιναν στην εκπομπή που συμμετέχει «Ποιος είναι πρωινιάτικα;. «Έφερα την κούπα, Μπέττυ μου», είπε αρχικά η Μαρία Αντωνά, πίνοντας τον καφέ της στην κούπα που της έφερε ο Άρης Σοϊλέδης από τον Άγιο Δομίνικο. «Είμαι πολύ χαρούμενη που είδα τον άνθρωπό μου. Τον καμάρωσα χθες, είναι ένα παιδί που ξεπέρασε τον εαυτό του. Δεν μπορώ να σου περιγράψω την περηφάνια που έχω γι’ αυτόν τον άνθρωπο, για το πώς στάθηκε, για το πώς αγωνίστηκε. Έχουμε πάρει πάρα πολλά μηνύματα και ευχαριστούμε όλο τον κόσμο» ανέφερε. Όσον αφορά την

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Survivor: Τρελά λεφτά ο Άρης Σοϊλέδης – Τόσα θα πάρει χωρίς το έπαθλο

Το απίστευτο ποσό με το οποίο θα φύγει ο Άρης Σοϊλέδης από το Survivor. ακόμα και αν δεν πάρει το έπαθλο. Ιωσήφ Σηφάκης για το sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Survivor: Η τρυφερή στιγμή της Μαρίας Αντωνά με τον Άρη Σοϊλέδη στο διάλειμμα του τελικού

Η Μαρία Αντωνά έχει μείνει αρκετούς μήνες μακριά από τον αρραβωνιαστικό της, Άρη Σοϊλέδη να τον στηρίζει στην απόφαση που πήραν να μπει στο Survivor. Ο Άρης Σοϊλέδης διεκδικεί στον μεγάλο τελικό του Survivor το έπαθλο των 100.000 ευρώ απέναντι στον Στάθη Σχίζα. Η Μαρία Αντωνά δεν θα μπορούσε να λείπει από το πλευρό του. […] The post Survivor: Η τρυφερή στιγμή της Μαρίας Αντωνά με τον Άρη Σοϊλέδη στο διάλειμμα του τελικού appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»