Σπύρος Μπιμπίλας: Η απάντηση στον Αλέξη Κούγια – «Βλέπει μόνο εμένα ως Μπίμπιλα πάντα παρατονισμένο»

14:36 - 06/07/2022

Ο Σπύρος Μπιμπίλας απάντησε δημόσια σε όσα υποστήριξε ο Αλέξης Κούγιας έξω από τα δικαστήρια το To άρθρο Σπύρος Μπιμπίλας: Η απάντηση στον Αλέξη Κούγια – «Βλέπει μόνο εμένα ως Μπίμπιλα πάντα παρατονισμένο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Μπιμπίλας: Η απάντησή του στα σχόλια του Αλέξη Κούγια – «Βλέπει μόνο εμένα ως ”Μπίμπιλα”»

Με μια ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook θέλησε να απαντήσει ο Σπύρος Μπιμπίλας στον Αλέξη Κούγια, για τις δηλώσεις που έκανε έξω από τα δικαστήρια το πρωί της Τετάρτης, στο πλαίσιο  της δίκης του Δημήτρη Λιγνάδη. Ο γνωστός ποινικολόγος, γελώντας, αποκάλεσε τον πρόεδρο του ΣΕΗ και πάλι ως «Μπίμπιλα» και υποστήριξε πως εξελέγη με […] The post Σπύρος Μπιμπίλας: Η απάντησή του στα σχόλια του Αλέξη Κούγια – «Βλέπει μόνο εμένα ως ”Μπίμπιλα”» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Μαρία Φραγκάκη: Στο νοσοκομείο η γνωστή δημοσιογράφος – Φωτογραφία

Σταματίνα Τσιμτσιλή: Η απώλεια του πατέρα της και η τρυφερή εξομολόγηση για τον Θέμη Σοφό

Kαλεσμένη σε βάφτιση: H color block εμφάνιση της βασίλισσας Λετίσια είναι η έμπνευση που θες!

MasterChef: Αυτός είναι ο παίκτης που δεν κατάφερε να μπει στην τελική δεκάδα

Νίκος Συρίγος για Δημήτρη Παπανώτα: «Ήταν ορθή η απόφαση του Στέφανου Κασσελάκη, θεωρώ ότι και ο ίδιος έχει μετανιώσει»

Νικόλαος – Τατιάνα Μπλάτνικ: Η τελευταία κοινή δημόσια εμφάνιση πριν την ανακοίνωση του διαζυγίου