Τελικός Survivor – Άρης Σοϊλέδης: Full in love με τη Μαρία Αντωνά – «Είμαι περήφανος που την έχω δίπλα μου»

01:28 - 07/07/2022

Μετά τον Στάθη Σχίζα, με τρυφερά λόγια μίλησε και ο Άρης Σοϊλέδης για την αγαπημένη του Μαρία Αντωνά. «Στον στίβο μάχης νομίζω πως είμαι καλύτερος, στα λόγια δεν είμαι πολύ καλός. Αυτή η γυναίκα είναι δίπλα μου τέσσερα χρόνια, έχουμε περάσει μαζί πάρα πολύ δύσκολες στιγμές αλλά και πάρα πολύ όμορφες.Μου έδειξε ότι στα δύσκολα δεν με παράτησε ποτέ, επειδή ξέρεις Γιώργο την ιστορία με τον μπαμπά και τον αδελφό μου και ήταν δίπλα μου στην πιο δύσκολη στιγμή της ζωής μου» είπε αρχικά ο φιναλίστ του Survivor. «Κοιτώντας αυτή τη γυναίκα στα μάτια βλέπω την μητέρα των παιδιών μου και είμαι σίγουρος ότι θα είναι μια υπέροχη μητέρα. Προχωράμε στον δρόμο, βλέπουμε παιδάκια και τα παίρνουμε αγκαλιά

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Στυλιανίδης: Πρώτη προτεραιότητα η ασφάλεια των ακτοπλοϊκών συγκοινωνιών

Τέμπη: Μητέρα θύματος απαντά στη Σοφία Βούλτεψη για το «μπαγιάτικο θέμα»

Χρηματιστήριο: Κλείσιμο με άνοδο 0,34%

Δείτε καρέ-καρέ την τρελή πορεία ΙΧ στην Κρήτη – Πριν βρεθεί στην άκρη του δρόμου συγκρούστηκε με φορτηγό

Καλύπτεται η δαπάνη Σύμβουλου Υποστήριξης Αίτησης για το πρόγραμμα «Αλλάζω συσκευή για τις επιχειρήσεις»

Ο διάσημος gamer «Ninja» αποκάλυψε πως έχει καρκίνο