Sin Boy: «Κατάλαβα ότι είμαι μ@λ@@@ς, το σημαντικό δεν είναι μόνο η φήμη και τα φράγκα, είναι και οι αξίες»

22:00 - 10/07/2022

Ο Sin Boy αναφέρθηκε και στην απώλεια του MadClip αλλά και στο γεγονός ότι αποφάσισε να βάλει στην ζωή του τον Χριστό, καταλαβαίνοντας τελικά τι έχει αξία. Ο Sin Boy μίλησε στις κάμερες μετά την «εξαφάνισή» του μετά την επιτυχία του «Mama». Μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην τραπ σκηνή, στον τσακωμό Light και Snik αλλά και […] The post Sin Boy: «Κατάλαβα ότι είμαι μ@λ@@@ς, το σημαντικό δεν είναι μόνο η φήμη και τα φράγκα, είναι και οι αξίες» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο empisteutiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Sin Boy: Έβαλα στη ζωή μου τον Χριστό – Δεν είναι μόνο τα φράγκα είναι και οι αξίες

Ο Sin Boy μίλησε στις κάμερες μετά την «εξαφάνισή» του μετά την επιτυχία του «Mama».Ο Sin Boy μίλησε στις κάμερες μετά την «εξαφάνισή» του μετά την επιτυχία του «Mama».Μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην τραπ σκηνή, στον τσακωμό Light και Snik αλλά και για στον χαμό του Madclip. «Έχω έρθει εδώ δριμύτερος στην Ελλάδα, έχουμε δισκογραφική και φέτος θα κατακτήσουμε όχι μόνο την Ελλάδα αλλά και τον κόσμο, να περιμένετε πολλά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ empisteutiko.gr

Θεσσαλονίκη: Οδηγοί πιάστηκαν στα χέρια κι έκλεισαν τον δρόμο – Δείτε βίντεο

Αφρικανική σκόνη: Αυξημένη προσέλευση ασθενών στα επείγοντα με βήχα και δύσπνοια – Οι οδηγίες των πνευμονολόγων

Δίωξη για κακούργημα στον Φλώρο – Πήρε προθεσμία για ν’ απολογηθεί την Πέμπτη

Άρειος Πάγος: Εκτός Ευρωεκλογών οι Σπαρτιάτες – Τα 31 κόμματα που πήραν “πράσινο φως”

Ατύχημα στα γυρίσματα της νέας ταινίας του Έντι Μέρφι – Στο νοσοκομείο μέλη του συνεργείου

Κρατείται με εντολή Τασούλα ο βουλευτής Κωνσταντίνος Φλώρος ο οποίος γρονθοκόπησε άλλο βουλευτή