Κώστας Αποστολάκης: «Η ψυχή μου είχε κορεστεί υποκρισία και με έκανε να στραφώ στον Θεό»

15:30 - 11/07/2022

Καλεσμένος της Ιωάννας Μαλέσκου βρέθηκε ο Κώστας Αποστολάκης, το μεσημέρι της Δευτέρας, στο πλατό του Love It στον ΣΚΑΪ με […] The post Κώστας Αποστολάκης: «Η ψυχή μου είχε κορεστεί υποκρισία και με έκανε να στραφώ στον Θεό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αποστολάκης: Η ψυχή μου είχε κορεστεί από τον πλεονασμό της υποκριτικής ζωής

Όσα εξομολογήθηκε ο Κώστας Αποστολάκης στην τηλεοπτική του συνέντευξη. Για την στροφή στον Θεό μίλησε, μεταξύ άλλων, από καρδιάς ο Κώστας Αποστολάκης όταν συνάντησε την Ιωάννα Μαλέσκου στο πλατό του Love It στον ΣΚΑΪ με αφορμή την επιθεώρηση “Τι ζούμε ρε” στο θέατρο Άλσος.  Πιο συγκεκριμένα, ο Κώστας Αποστολάκης σημείωσε χαρακτηριστικά πως “η πίστη είναι ένα πολύ ... Περισσότερα To άρθρο Κώστας Αποστολάκης: Η ψυχή μου είχε κορεστεί από τον πλεονασμό της υποκριτικής ζωής δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κώστας Αποστολάκης: Η υποκρισία με έκανε να στραφώ στον Θεό

Ο Κώστας Αποστολάκης μίλησε για την απόφασή του να στραφεί στον Θεό

Διαβάστε το στο in.gr

Κώστας Αποστολάκης: Ο λόγος που τον έκανε να στραφεί στον Θεό

Απέναντι από την Ιωάννα Μαλέσκου βρέθηκε καλεσμένος ο Κώστας Αποστολάκης το μεσημέρι της Δευτέρας (11/07) με αφορμή την επιθεώρηση «Τι ζούμε ρε» στο Θέατρο Άλσος στην οποία συμμετέχει. Ο ηθοποιός μίλησε για την απόφαση του να στραφεί ακόμα περισσότερο στο Θεό, στην πίστη αλλά και για τη νέα σειρά του ΣΚΑΪ, «Γλυκάνισος» στην οποία θα συμμετέχει. «Η πίστη είναι ένα πολύ προσωπικό θέμα στον καθένα. Το “πιστεύω με τον δικό μου τρόπο” όμως δεν είναι προσωπικό θέμα. Υπάρχει συγκεκριμένη γραφή για το πώς πιστεύεις, το Ευαγγέλιο. Ο δικός μου δρόμος είναι ένας δρόμος ψαξίματος που τον ζήτησα. Το Ευαγγέλιο πήγα να το διαβάσω 29 φορές και… 29 φορές νύσταζα και το έκλεινα στην πρώτη ή στη δεύτερη σελ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κώστας Αποστολάκης: Η υποκρισία με έκανε να στραφώ στον Θεό

Ο Κώστας Αποστολάκης μίλησε για την απόφασή του να στραφεί στον Θεό. Το άρθρο Κώστας Αποστολάκης: Η υποκρισία με έκανε να στραφώ στον Θεό εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Κώστας Αποστολάκης: Η ψυχή μου είχε κορεστεί από την υποκρισία και με έκανε να στραφώ στον Θεό

«Η πίστη είναι ένα πολύ προσωπικό θέμα στον καθένα», είπε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»