Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου για τη Μαρία Αντωνά: «Ο καθένας εκφράζεται όπως θέλει»

11:48 - 16/07/2022

Για την αντίδραση της Μαρίας Αντωνά στον τελικό του Survivor και συγκεκριμένα στην ανακοίνωση του νικητή, απάντησε η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου, […] The post Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου για τη Μαρία Αντωνά: «Ο καθένας εκφράζεται όπως θέλει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξάνδρα Παναγιώταρου για Μαρία Αντωνά: «Ο καθένας εκφράζεται όπως θέλει»

«Ο Στάθης έχει πάθει πολιτισμικό σοκ», είπε μεταξύ άλλων, η instagrammer για τον σύντροφό της και νικητή του φετινού Survivor - Δείτε βίντεο από τις κοινές δηλώσεις του ζευγαριού

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αλεξάνδρα Παναγιώταρου για Μαίρη Αντωνά – Ο καθένας εκφράζεται όπως του αρέσει

“Είναι καλό να εκφραζόμαστε” ανέφερε η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου. Για την Μαίρη Αντωνά και το βλέμμα της κατά την ανακοίνωση του νικητή του Survivor μίλησε η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου σε δηλώσεις της στο Open Weekend.  «Είμαστε πολύ ευαισθητοποιημένοι με τα ζώα, έχουμε κι εμείς ένα σκυλάκι που το έχουμε σαν παιδί μας», είπε αρχικά ο Στάθης Σχίζας, ... Περισσότερα To άρθρο Αλεξάνδρα Παναγιώταρου για Μαίρη Αντωνά – Ο καθένας εκφράζεται όπως του αρέσει δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αλεξάνδρα Παναγιώταρου για Μαρία Αντωνά: «Ο καθένας εκφράζεται όπως θέλει»

Για την αντίδραση της Μαρίας Αντωνά στον τελικό του Survivor και συγκεκριμένα στην ανακοίνωση του νικητή, απάντησε η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου, σε δηλώσεις της στην εκπομπή «Open Weekend». «Είμαστε πολύ ευαισθητοποιημένοι με τα ζώα, έχουμε κι εμείς ένα σκυλάκι που το έχουμε σαν παιδί μας», είπε αρχικά ο Στάθης Σχίζας, ενώ η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου πρόσθεσε πως «θέλουμε κι άλλο, σιγά σιγά, να γεμίσει το σπίτι». Ο Στάθης είπε στη συνέχεια: «Περίεργα μου φαίνονται όλα μετά το τέλος του Survivor, πολύ μεγάλα, γιατί ήμουν σε μια ζούγκλα και τώρα έχω βγει και είμαι στον κόσμο, μπορώ να κάθομαι σε τραπέζια, να τρώω», ενώ η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου τόνισε πως «έχει πάθει πολιτισμικό σοκ». Όσον αφορά το

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αλεξάνδρα Παναγιώταρου για Μαρία Αντωνά: «Ο καθένας εκφράζεται όπως θέλει, όπως του αρέσει»

Η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου σχολίασε το βλέμμα της Μαρίας Αντωνά όταν ανακοινώθηκε ο νικητής του Survivor 5.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου