Άρης Σοϊλέδης: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στην Μαρία Αντωνά – «Χωρίς εσένα δεν θα ήταν τίποτα το ίδιο»

21:04 - 16/07/2022

Ο Άρης Σοϊλέδης μπορεί να ήταν ένα από τους καλύτερες παίκτες που έχουν περάσει ποτέ από To άρθρο Άρης Σοϊλέδης: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στην Μαρία Αντωνά – «Χωρίς εσένα δεν θα ήταν τίποτα το ίδιο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άρης Σοϊλέδης: Δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη Μαρία Αντωνά – «Είσαι ότι καλύτερο μου έχει συμβεί και είσαι η δύναμή μου»

«Χωρίς εσένα δεν θα ήταν τίποτα το ίδιο… χωρίς εσένα δεν θα πετύχαινα όσα πέτυχα, χωρίς εσένα όλα θα ήταν αλλιώς», ανέφερε μεταξύ άλλων ο Άρης Σοϊλέδης - Δείτε τη δημοσίευση 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Άρης Σοϊλέδης: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στην Μαρία Αντωνά

  Ο Άρης Σοϊλέδης κατέκτησε τη δεύτερη στο Survivor καθώς ήταν ένα από τους καλύτερες παίκτες που έχουν περάσει ποτέ από το ριάλιτι. Ο γνωστός...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Survivor-Σοϊλέδης: Εξομολογείται δημόσια τον έρωτά του για την Μαρία Αντωνά-«Χωρίς εσένα δεν θα ήταν τίποτα το ίδιο»

Το απόγευμα του Σαββάτου 16/7 ο πρώην παίκτης του Survivor θέλησε να κάνει μία δημόσια ερωτική εξομολόγηση στην μέλλουσα σύζυγό του, θέλοντας να την ευχαριστήσει που τον στηρίζει σε κάθε του βήμα.Το απόγευμα του Σαββάτου 16/7 ο πρώην παίκτης του Survivor θέλησε να κάνει μία δημόσια ερωτική εξομολόγηση στην μέλλουσα σύζυγό του, θέλοντας να την ευχαριστήσει που τον στηρίζει σε κάθε του βήμα.«Φεύγοντας για το παιχνίδι μου είπες κάποια πράγματα στα οποία έπεσες σε όλα μέσα … Χωρίς εσένα δεν θα ήταν τίποτα το ίδιο… χωρίς εσένα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άρης Σοϊλέδης σε Μαρία Αντωνά: «Χωρίς εσένα δεν θα ήταν τίποτα το ίδιο»

Μπορεί να κατέκτησε τη δεύτερη θέση στον τελικό του Survivor αλλά έχει την πρώτη θέση στην καρδιά της αγαπημένης του, Μαρία Αντωνά. Ο ποδοσφαιριστής, θέλησε να ευχαριστήσει τη σύντροφό του για τη στήριξή της. Ο ίδιος ανέβασε μια φωτογραφία και ένα μήνυμα στο Instagram. Μια ερωτική εξομολόγηση. Ο ποδοσφαιριστής έγραψε: «Φεύγοντας για το παιχνίδι μου […] The post Άρης Σοϊλέδης σε Μαρία Αντωνά: «Χωρίς εσένα δεν θα ήταν τίποτα το ίδιο» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»

Χρήστος Βασιλόπουλος: Η προσωπική του ζωή, ο γιος του και ο χωρισμός από τη μητέρα του γιου του

Τατιάνα Λύγαρη: «Διευθυντής θεάτρου ήπιε κόκκινο κρασί από το γοβάκι μου»

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο