Άρης Σοϊλέδης – Μαρία Αντωνά: Συνάντηση στην παραλία με άρωμα Survivor

11:00 - 17/07/2022

Λίγες μέρες μετά τον τελικό του ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΪ, ο δεύτερος φιναλίστ, Άρης Σοϊλέδης μαζί με τη σύντροφό του, Μαρία Αντωνά και κάποιους από τους παλιούς του συμπαίκτες χάρηκαν στιγμές χαλάρωσης σε παραλία στη Βούλα Αττικής. Συγκεκριμένα, ο φακός του ΟΚ! τους εντόπισε την Κυριακή 10 Ιουλίου να κάνουν το μπάνιο τους μαζί με […] The post Άρης Σοϊλέδης – Μαρία Αντωνά: Συνάντηση στην παραλία με άρωμα Survivor appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άρης Σοϊλέδης σε Μαρία Αντωνά: Είσαι ότι καλύτερο μου έχει συμβεί

Η τρυφερή εξομολόγηση που έκανε ο Άρης Σοϊλέδης στη Μαρία Αντωνά.  Ο Άρης Σοϊλέδης, στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, έκανε μια πάρα πολύ τρυφερή ανάρτηση για τη σύντροφό του, τη Μαρία Αντωνά. «Φεύγοντας για το παιχνίδι μου είπες κάποια πράγματα στα οποία έπεσες σε όλα μέσα… Χωρίς εσένα δεν θα ήταν τίποτα το ίδιο… ... Περισσότερα To άρθρο Άρης Σοϊλέδης σε Μαρία Αντωνά: Είσαι ότι καλύτερο μου έχει συμβεί δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»