Στα «δίχτυα» του κορονοϊού ο Γιώργος Παρτσαλάκης

21:50 - 21/07/2022

Πολλά είναι καθημερινά τα κρούσματα του κορονοϊού τα οποία καταγράφονται. Ένα από τα θετικά κρούσματα του ιού είναι και ο ηθοποιός Γιώργος Παρτσαλάκης ο οποίος έπεσε στα… δίχτυα του κορονοϊού. Ο ηθοποιός που κάνει γυρίσματα για τον επόμενο κύκλο της «Γης της ελιάς» ανακοίνωσε με σχετική του ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram ότι είναι θετικός στον κορονοϊό. Αφού δημοσίευσε το θετικό τεστ του σχολίασε: «Εγώ σε έχω κορώνα στο κεφάλι μου !!!».

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα