«Η Αλίκη Βουγιουκλάκη δεν γνώριζε το μέγεθος το προβλήματός της, δεν ήταν μια απλή γαστρεντερίτιδα»

19:04 - 22/07/2022

Ο Δημήτρης Γιώτης έδωσε συνέντευξη στο Λοιπόν και στην Μαρία Σοφιανού και μίλησε για τη γνωριμία του με την Αλίκη […] The post «Η Αλίκη Βουγιουκλάκη δεν γνώριζε το μέγεθος το προβλήματός της, δεν ήταν μια απλή γαστρεντερίτιδα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Γιώτης: Η Αλίκη Βουγιουκλάκη δεν γνώριζε το μέγεθος το προβλήματός της, δεν ήταν μια απλή γαστρεντερίτιδα

“Να ‘ναι καλά εκεί που είναι… Η Αλίκη Βουγιουκλάκη μου χάρισε τη “Μελωδία της  Ευτυχίας” ανέφερε ο Δημήτρης Γιώτης. Στο Λοιπόν και στην Μαρία Σοφιανού μίλησε σε συνέντευξή του ο Δημήτρης Γιώτης για την Αλίκη Βουγιουκλάκη και το πρόβλημα που αντιμετώπισε με την υγεία της. Έχετε συνεργαστεί με σπουδαία ονόματα του ελληνικού θεάτρου. Ποια είναι ... Περισσότερα To άρθρο Δημήτρης Γιώτης: Η Αλίκη Βουγιουκλάκη δεν γνώριζε το μέγεθος το προβλήματός της, δεν ήταν μια απλή γαστρεντερίτιδα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

«Η Αλίκη Βουγιουκλάκη δεν γνώριζε το μέγεθος το προβλήματός της»

«Να ‘ναι καλά εκεί που είναι… Η Αλίκη Βουγιουκλάκη μου χάρισε τη "Μελωδία της Ευτυχίας'».Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»