Άρης Τσάπης: Ο «Θανάσης» από το «Ευτυχισμένοι μαζί» εργάζεται σε ταβέρνα – Τι απαντά στα αρνητικά σχόλια

11:48 - 24/07/2022

Ο Άρης Τσάπης, ο ηθοποιός που έγινε ευρέως γνωστός στο τηλεοπτικό κοινό μέσα από τον ρόλο To άρθρο Άρης Τσάπης: Ο «Θανάσης» από το «Ευτυχισμένοι μαζί» εργάζεται σε ταβέρνα – Τι απαντά στα αρνητικά σχόλια δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άρης Τσάπης: Ο «Θανάσης» από το «Ευτυχισμένοι μαζί» εργάζεται σε ταβέρνα – Τι απαντά στα αρνητικά σχόλια

«Η ταβέρνα σκέψου είναι η καλύτερη δουλειά που έχω κάνει. Έχω δουλέψει σε οικοδομή, έχω καθαρίσει σκάλες με τους γονείς μου… Δεν μπορείς να φανταστείς», λέει με καμάρι ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Άρης Τσάπης: Ο «Θανάσης» από το «Ευτυχισμένοι μαζί» δουλεύει σε ταβέρνα και απαντά στα αρνητικά σχόλια

Ο ηθοποιός που έγινε γνωστός από τη συμμετοχή του στην επιτυχημένη σειρά του Mega, «Ευτυχισμένοι μαζί», Άρης Τσάπης δουλεύει πλέον σε ταβέρνα. Ωστόσο, αυτό φαίνεται πως δεν ικανοποίησε κάποιους από τους διαδικτυακούς φίλους του. Ο ηθοποιός που υποδύθηκε τον «Θανάση» στο «Ευτυχισμένοι μαζί» αποφάσισε να απαντήσει σε σχόλιο που δέχτηκε στο Tik Tok για την ... Περισσότερα To άρθρο Άρης Τσάπης: Ο «Θανάσης» από το «Ευτυχισμένοι μαζί» δουλεύει σε ταβέρνα και απαντά στα αρνητικά σχόλια δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ο «Θανάσης» από το «Ευτυχισμένοι μαζί» εργάζεται σε ταβέρνα – Τι απαντά στα επικριτικά σχόλια

Ο Άρης Τσάπης έγινε γνωστός μέσα από την επιτυχημένη σειρά του MEGA, «Ευτυχισμένοι μαζί», όπου υποδυόταν τον μικρό «Θανάση». Αυτή την περίοδο ο νεαρός ηθοποιός εργάζεται σε ταβέρνα. Το γεγονός ότι κάνει μια διαφορετική δουλειά από την υποκριτική έγινε αντικείμενο σχολιασμού στα social media με αποτέλεσμα να δώσει τη δική του απάντηση. «Είδα αυτό το σχόλιο, δεν μπήκα στη διαδικασία να απαντήσω. Έχει γίνει καιρό, αλλά βλέπω πως έχει γίνει πολύ σούσουρο και δεν καταλαβαίνω τον λόγο. Από τη στιγμή που δεν ενοχλεί εμένα; Να ξέρετε ότι υπάρχουν άνθρωποι που γράφουν μόνο αρνητικά σχόλια. Δεν με πειράζει κανένα αρνητικό σχόλιο, έχω ακούσει τόσα στη ζωή μου. Έχω μάθει να τα φιλτράρω όλα», απάντησε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο «Θανάσης» από το «Ευτυχισμένοι μαζί» δουλεύει σε ταβέρνα και απαντά στα σχόλια! «Και σκ…α θα καθαρίσω για το παιδί και τη γυναίκα μου»

Ο Άρης Τσάπης έγινε γνωστός στο τηλεοπτικό κοινό μέσα από τον πετυχημένο ρόλο του «Θανάση» στη δημοφιλή σειρά του Mega, «Ευτυχισμένοι μαζί».Ο Άρης Τσάπης έγινε γνωστός στο τηλεοπτικό κοινό μέσα από τον πετυχημένο ρόλο του «Θανάση» στη δημοφιλή σειρά του Mega, «Ευτυχισμένοι μαζί».Ο ηθοποιός αυτή την περίοδο δεν εργάζεται ως ηθοποιός, αλλά εργάζεται σε ταβέρνα και δέχτηκε γι’ αυτό ορισμένα κακεντρεχή σχόλια! Ο ίδιος αποφάσισε να απαντήσει σε ένα από αυτά που δέχτηκε στο Tik Tok. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άρης Τσάπης: Ο «Θανάσης» από το «Ευτυχισμένοι μαζί» εργάζεται σε ταβέρνα – Τι απαντά στα αρνητικά σχόλια

Άρης Τσάπης: Ο «Θανάσης» από το «Ευτυχισμένοι μαζί» εργάζεται σε ταβέρνα – Τι απαντά στα αρνητικά σχόλια Ο Άρης Τσάπης, ο ηθοποιός που έγινε ευρέως γνωστός στο τηλεοπτικό κοινό μέσα από τον ρόλο του «Θανάση» στη σειρά του Mega, «Ευτυχισμένοι μαζί», εργάζεται σε ταβέρνα το τελευταίο χρονικό διάστημα. Ο ίδιος αποφάσισε να απαντήσει σε Άρης […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»