Κριστιάνο Ρονάλντο: Μοντέλο του TikTok και πρώην νικήτρια του Big Brother αποκάλυψε το φλερτ που είχε με τον CR7

21:48 - 26/07/2022

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο μπορεί πλέον να είναι μαζί με την Τζορτζίνα Ροντρίγκεζ, όμως μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν ελεύθερος, με μία «πικάντικη» ιστορία από το παρελθόν του να βγαίνει στην δημοσιότητα. Συγκεκριμένα, η Άλισον Έκμαν που είναι μοντέλο του TikTok και πρώην νικήτρια του Big Brother σε βίντεο που ανέβασε, περιέγραψε το σύντομο φλερτ που είχε με τον CR7, με την ίδια να τονίζει πως αυτή είχε τις περισσότερες ενστάσεις. «Τον γνώρισα όταν στην παρουσίαση του αρώματος του. Αρχίσαμε να μιλάμε σε ένα πάρτι και μου ζήτησε να βγούμε για ένα ποτό. “Όχι, δεν υπάρχει περίπτωση, πρέπει να δουλέψω αύριο”, του είπα και οι φίλοι μου άρχισαν να μου ζητούν να συμφωνήσω. Του είπε “ναι” αλλά ξεκαθάρισα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κριστιάνο Ρονάλντο: Μοντέλο του TikTok έβγαλε στη φόρα το φλερτ του CR7

H Άλισον Έκμαν που είναι μοντέλο του TikTok και πρώην νικήτρια του Big Brother σε βίντεο που ανέβασε, περιέγραψε το σύντομο φλερτ που είχε με τον CR7.H Άλισον Έκμαν που είναι μοντέλο του TikTok και πρώην νικήτρια του Big Brother σε βίντεο που ανέβασε, περιέγραψε το σύντομο φλερτ που είχε με τον CR7.«Τον γνώρισα όταν στην παρουσίαση του αρώματος του. Αρχίσαμε να μιλάμε σε ένα πάρτι και μου ζήτησε να βγούμε για ένα ποτό. “Όχι, δεν υπάρχει περίπτωση, πρέπει να δουλέψω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Συγγενείς και φίλοι αποχαιρετούν τον αστυνομικό που καταπλακώθηκε από κτίριο στον Πειραιά – «Ήταν από τα καλύτερα παιδιά»

Η πιο… ευθεία κωμόπολη του κόσμου από ψηλά

Η ώρα των φορολογικών δηλώσεων : Επτά «κλειδιά» που ξεκλειδώνουν φοροεκπτώσεις

«Ένα φλιτζάνι καφέ και καινούργια παπούτσια»: Η έκπληξη που έρχεται από την Αλβανία

«Πικρά» φέτος το σοκολατένια αυγά – Αυξημένη σε σχέση με πέρυσι η τιμή τους

Ρώσος δημοσιογράφος σκοτώθηκε σε επίθεση με drone στη Ζαπορίζια