Ιωάννα Τούνη: «Όλη μέρα σήμερα εμετούς, κακό» – Όσα ανέφερε για την κατάστασή της στον τέταρτο μήνα της εγκυμοσύνης

22:24 - 08/08/2022

Εντός σπιτιού παραμένει η Ιωάννα Τούνη, η οποία κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης της, μετρά ελάχιστες To άρθρο Ιωάννα Τούνη: «Όλη μέρα σήμερα εμετούς, κακό» – Όσα ανέφερε για την κατάστασή της στον τέταρτο μήνα της εγκυμοσύνης δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Τούνη: Περιέγραψε την κατάστασή της στον 4ο μήνα της εγκυμοσύνης της

Η Ιωάννα Τούνη η οποία πριν από μερικές ημέρες ανακοίνωσε ότι είναι έγκυος στο πρώτο της παιδί βρίσκεται συνεχώς σπίτι της στη Θεσσαλονίκη καθώς δεν νιώθει καλά για να κυκλοφορήσει. Η influencer βρίσκεται στον τέταρτο μήνα της κύησης και αποφεύγει τις περιττές μετακινήσεις έπειτα από σύσταση της γιατρού της ωστόσο στο πλευρό της βρίσκεται ο αγαπημένος της Δημήτρης Αλεξάνδρου. […] The post Ιωάννα Τούνη: Περιέγραψε την κατάστασή της στον 4ο μήνα της εγκυμοσύνης της appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα

Πάολα: Απαντά πρώτη φορά για τα επικριτικά σχόλια μετά τις εμφανίσεις της κόρης της στα νυχτερινά κέντρα όπου τραγουδούσε

Βασιλιάς Κάρολος: Τι είπε στο πρώτο διάγγελμα μετά την αποκάλυψη ότι η Κέιτ Μίντλετον έχει καρκίνο

Zendaya: Τρεις πράσινες σκιές για να αντιγράψει το απίθανο eye make up look της