Φωτεινή Ντεμίρη: Ο λόγος που είπε «όχι» στις Άγριες Μέλισσες – Το έχει μετανιώσει;

08:12 - 12/08/2022

Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τη Μαρία Σοφιανού έδωσε η Φωτεινή Ντεμίρη. Η γνωστή ηθοποιός απάντησε, μεταξύ άλλων, και για […] The post Φωτεινή Ντεμίρη: Ο λόγος που είπε «όχι» στις Άγριες Μέλισσες – Το έχει μετανιώσει; appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φωτεινή Ντεμίρη: Ο λόγος που είπε «όχι» στις Άγριες Μέλισσες – Η σχέση του Χάρη Ρώμα με αυτήν την απόφασή της

H Φωτεινή Ντεμίρη μίλησε στο περιοδικό «Λοιπόν» και τη Μαρία Σοφιανού όπου απάντησε, μεταξύ άλλων, και για το «όχι» που είπε στις Άγριες Μέλισσες.H Φωτεινή Ντεμίρη μίλησε στο περιοδικό «Λοιπόν» και τη Μαρία Σοφιανού όπου απάντησε, μεταξύ άλλων, και για το «όχι» που είπε στις Άγριες Μέλισσες.Το Καφέ της Χαράς, σταθμός στην καριέρα σου. Ωστόσο για να παίξεις στο remake αρνήθηκες πρόταση από τις Άγριες Μέλισσες. Αν γυρνούσες το χρόνο πίσω θα έκανες το ίδιο; Στη ζωή μου […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;

Διονύσης Ατζαράκης για Χάρις Αλεξίου: «Η χιουμοριστική μας συνεργασία ήταν ιδέα του γιου της»