Κόλαφος ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ για την Μαρία Αντωνά – «Έκανα αυτό που της υποσχέθηκα αλλά δεν τήρησε το λόγο της»

09:02 - 13/08/2022

Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ έδωσε συνέντευξη στην Espresso και στον Ηλία Μαραβέγια και μίλησε για τη συμπεριφορά που εισέπραξε στον τελικό […] The post Κόλαφος ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ για την Μαρία Αντωνά – «Έκανα αυτό που της υποσχέθηκα αλλά δεν τήρησε το λόγο της» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ για Μαρία Αντωνά: «Έκανα ότι της υποσχέθηκα αλλά δεν τήρησε το λόγο της»

«Στον τελικό του Survivor με έσπρωξε περνώντας από δίπλα μου όταν βγήκε νικητής ο Στάθης», είπε ο make up artist

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: «Καίει» την Μαρία Αντωνά – «Έκανα αυτό που της υποσχέθηκα αλλά δεν τήρησε το λόγο της»

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ παραχώρησε συνέντευξη στην Espresso και μίλησε για τη συμπεριφορά που εισέπραξε στον τελικό του Survivor από την Μαρία Αντωνά. Με την Μαρία Αντωνά τι ακριβώς συνέβη στον τελικό; Σου τα είχε… μαζεμένα επειδή έλεγες για τον Άρη και την Σοφιάννα; Η συγκεκριμένη κοπέλα μού είχε στείλει δεκάδες μηνύματα πριν μπω στο […] Το άρθρο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: «Καίει» την Μαρία Αντωνά – «Έκανα αυτό που της υποσχέθηκα αλλά δεν τήρησε το λόγο της» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: «Καρφώνει» τη Μαρία Αντωνά – «Δεν τήρησε τον λόγο της»

Παρότι έχει περάσει αρκετός καιρός από τη μέρα που το Survivor έριξε αυλαία, ο Κωνσταντίννος Εμμανουήλ To άρθρο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: «Καρφώνει» τη Μαρία Αντωνά – «Δεν τήρησε τον λόγο της» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ για Μαρία Αντωνά: «Έκανα αυτό που της υποσχέθηκα αλλά δεν τήρησε το λόγο της»

“Με νευρίασε αυτό και δεν θέλω να ασχοληθώ ξανά μαζί της. Μου είναι αδιάφορη, ούτε καν τη βλέπω” ανέφερε ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ. Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ έδωσε συνέντευξη στην Espresso και στον Ηλία Μαραβέγια και μίλησε για τη συμπεριφορά που εισέπραξε στον τελικό του Survivor από την Μαρία Αντωνά. Με την Μαρία Αντωνά τι ακριβώς συνέβη […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»