Μαντόνα: Ο γιος μου φοράει τα ρούχα μου καλύτερα από εμένα (ΦΩΤΟ)

10:34 - 15/08/2022

Οικογενειακή υπόθεση φαίνεται πως είναι μόδα για την Μαντόνα και μάλιστα το pop είδωλο της μουσικής μίλησε με τα καλύτερα λόγια για τον 16χρονο γιο της και αποθέωσε τις στυλιστικές επιλογές τονίζοντας πως εκείνος φοράει τα δικά της ρούχα, καλύτερα από εκείνη. Ενώ εμφανιζόταν στο «The Tonight Show Starring Jimmy Fallon» η Madonna αποκάλυψε ότι ο 16χρονος γιος της David Banda, φοράει ήδη τα ρούχα της όπως αναφέρει το pagesix.com. «Μπορεί να φορέσεις οποιοδήποτε ρούχο και να δείχνει χάλια όπως ξέρεις», είπε στον Fallon το βράδυ της Τετάρτης. «Είναι πραγματικά εκνευριστικό. Φοράει τα ρούχα μου και του πάνε περισσότερο απ’ ότι σε μένα» πρόσθεσε η Μαντόνα.   Δείτε αυτή τη δημοσίευση

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)