Πηνελόπη Πλάκα: «Η υπόθεση Φιλιππίδη τάραξε τα ήρεμα νερά της δουλειάς μας»

18:18 - 15/08/2022

Η Πηνελόπη Πλάκα παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στη Real life και τη δημοσιογράφο Κορύνα Μανταγάρη με αφορμή την […] The post Πηνελόπη Πλάκα: «Η υπόθεση Φιλιππίδη τάραξε τα ήρεμα νερά της δουλειάς μας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πηνελόπη Πλάκα: «Η υπόθεση Φιλιππίδη τάραξε τα ήρεμα νερά της δουλειάς μας»

Η Πηνελόπη Πλάκα με αφορμή την τρίτη σεζόν της σειράς «Χαιρέτα μου τον Πλάτανο» στην ΕΡΤ παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στη Real life. Μεταξύ...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πηνελόπη Πλάκα: «Η υπόθεση Φιλιππίδη τάραξε τα ήρεμα νερά της δουλειάς μας»

Η Πηνελόπη Πλάκα παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στη Real life και τη δημοσιογράφο Κορύνα Μανταγάρη με αφορμή την τρίτη σεζόν της σειράς «Χαιρέτα μου τον Πλάτανο» στην ΕΡΤ.Η Πηνελόπη Πλάκα παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στη Real life και τη δημοσιογράφο Κορύνα Μανταγάρη με αφορμή την τρίτη σεζόν της σειράς «Χαιρέτα μου τον Πλάτανο» στην ΕΡΤ.Μεταξύ άλλων, δε, η γοητευτική ηθοποιός τοποθετήθηκε για το κίνημα metoo και την διαχείριση της αποχώρησης Φιλιππίδη από τη σειρά. Κατά την έναρξη της σειράς […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Πηνελόπη Πλάκα: «Η υπόθεση Φιλιππίδη τάραξε τα νερά της δουλειάς μας»

Η Πηνελόπη Πλάκα μίλησε για το #MeToo, αλλά και την υπόθεση Φιλιππίδη σε πρόσφατη συνέντευξή της.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»