Κοινωνία Ώρα Mega: Αναβάλλεται η πρεμιέρα – Θετική στον κορονοϊό η Ανθή Βούλγαρη

21:34 - 19/08/2022

Έτοιμοι να επιστρέφουν στην τηλεοπτική του στέγη ήταν ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος και η Ανθή Βούλγαρη, κάτι To άρθρο Κοινωνία Ώρα Mega: Αναβάλλεται η πρεμιέρα – Θετική στον κορονοϊό η Ανθή Βούλγαρη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Κοινωνία Ώρα Mega»: Αναβάλλεται η πρεμιέρα της εκπομπής - Ξανά θετική στον κοροναϊό η Ανθή Βούλγαρη (Εικόνα)

Δείτε τη δημοσίευση της παρουσιάστριας

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Κοινωνία ώρα Mega: Αναβάλλεται εκτάκτως η πρεμιέρα της εκπομπής με Χασαπόπουλο-Βούλγαρη

Η ανακοίνωση

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Κοινωνία Ώρα MEGA: Αναβολή της πρεμιέρας για Χασαπόπουλο – Βούλγαρη

Σε έκτακτη αναβολή της πρεμιέρας της εκπομπής Κοινωνία Ώρα MEGA, προχώρησε το κανάλι, για αδιευκρίνιστους μέχρι στιγμής λόγους. The post Κοινωνία Ώρα MEGA: Αναβολή της πρεμιέρας για Χασαπόπουλο – Βούλγαρη appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com

«Κοινωνία ώρα Mega»: Αναβάλλεται η πρεμιέρα του Ιορδάνη Χασαπόπουλου και της Ανθής Βούλγαρη

Για τη Δευτέρα 22 Αυγούστου στις 5 το πρωί είχε προγραμματιστεί η πρεμιέρα της εκπομπής «Κοινωνία ώρα Mega» με τον Ιορδάνη Χασαπόπουλο και την Ανθή Βούλγαρη. Μάλιστα στην εκπομπή της Παρασκευής ο Νικήτας Κορωνάκης «πέταξε» τη γραβάτα του για να διώξει από πάνω του το αυστηρό στυλ της ενημέρωσης. Ωστόσο ο Νικήτας Κορωνάκης και η […] The post «Κοινωνία ώρα Mega»: Αναβάλλεται η πρεμιέρα του Ιορδάνη Χασαπόπουλου και της Ανθής Βούλγαρη appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»