Άντζελα Γκερέκου: «Ο Τόλης Βοσκόπουλος με έμαθε να αγαπάω περισσότερο τον εαυτό μου»

09:22 - 28/08/2022

Η Άντζελα Γκερέκου, σε συνέντευξη που δίνει στην Realnews και τη Νίκη Κώτσου, αναφέρεται μεταξύ άλλων στη σημασία της οικογένειας […] The post Άντζελα Γκερέκου: «Ο Τόλης Βοσκόπουλος με έμαθε να αγαπάω περισσότερο τον εαυτό μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκινεί η Άντζελα Γκερέκου: «Ο Τόλης Βοσκόπουλος με έμαθε να αγαπάω περισσότερο τον εαυτό μου»

Η Άντζελα Γκερέκου μιλάει με τα πιο τρυφερά λόγια για τον Τόλη Βοσκόπουλο

Διαβάστε το στο in.gr

Άντζελα Γκερέκου: «Ο Τόλης Βοσκόπουλος με έμαθε να πιστεύω περισσότερο στον εαυτό μου»

Στη σημασία αλλά και σε όσα έμαθε από τον Τόλη Βοσκόπουλο κατά τη διάρκεια της κοινής To άρθρο Άντζελα Γκερέκου: «Ο Τόλης Βοσκόπουλος με έμαθε να πιστεύω περισσότερο στον εαυτό μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Συγκινεί η Άντζελα Γκερέκου: Ο Τόλης Βοσκόπουλος με έμαθε να πιστεύω περισσότερο στον εαυτό μου

Η Άντζελα Γκερέκου σε συνέντευξή της αναφέρθηκε στον αείμνηστο ερμηνευτή, Τόλη Βοσκόπουλο.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Άντζελα Γκερέκου: «Ο Τόλης Βοσκόπουλος με έμαθε να αγαπάω περισσότερο τον εαυτό μου»

«Είναι πολύ δύσκολο μέσα σε λίγες γραμμές να χωρέσει κανείς σε λόγια το μέγεθος του Τόλη»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»