Ελένη Φουρέιρα: Οι κοινές φωτογραφίες με τον Mad Clip και το μήνυμα για τον έναν χρόνο από τον θάνατό του

11:38 - 02/09/2022

Ένας χρόνος συμπληρώνεται σήμερα από τον τραγικό θάνατο του Mad Clip, ο οποίος έχασε τη ζωή To άρθρο Ελένη Φουρέιρα: Οι κοινές φωτογραφίες με τον Mad Clip και το μήνυμα για τον έναν χρόνο από τον θάνατό του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Φουρέιρα: Η δημοσίευση για τον Mad Clip έναν χρόνο μετά τον θάνατό του

Δείτε την ανάρτηση της τραγουδίστριας και τα λόγια για τον τράπερ που έχασε τη ζωή του σε τροχαίο δυστύχημα

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ελένη Φουρέιρα: Ραγίζει καρδιές η ανάρτησή της για τον έναν χρόνο από τον θάνατο του Mad Clip

Ένας χρόνος συμπληρώνεται σήμερα από την ημέρα που ο Mad Clip έφυγε από τη ζωή και βύθισε στη θλίψη τους αγαπημένους του, αλλά και τους θαυμαστές του...

Διαβάστε το στο Zougla

Ελένη Φουρέιρα: Ραγίζει καρδιές η ανάρτησή της για τον ένα χρόνο από τον θάνατο του Mad Clip

  Ένας χρόνος συμπληρώνεται σήμερα από την ημέρα που ο Mad Clip έφυγε από τη ζωή και βύθισε στη θλίψη τους αγαπημένους του, αλλά και τους θαυμαστές...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ελένη Φουρέιρα: Το μήνυμά της για τον έναν χρόνο χωρίς τον Mad Clip

Η Ελένη Φουρέιρα θυμάται τον αγαπημένο φίλο της Mad Clip, στην πρώτη επέτειο από τον θάνατο του τράπερ. Ήταν 2 Σεπτεμβρίου 2021 όταν ο Mad Clip έχασε τη ζωή του σε τροχαίο δυστύχημα στην παραλιακή, ενώ επέστρεφε από γάμο. Ο τράπερ έχασε τον έλεγχο της Porsche του και προσέκρουσε σε δέντρο. Η τελευταία μεγάλη του […] The post Ελένη Φουρέιρα: Το μήνυμά της για τον έναν χρόνο χωρίς τον Mad Clip appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Μίκης Θεοδωράκης: Το μνημόσυνο για τον ένα χρόνο από τον θάνατό του

Ένας χρόνος συμπληρώνεται σήμερα από την ημέρα που έφυγε από τη ζωή ο Μίκης Θεοδωράκης. Στο κοιμητήριο Γαλατά, στην ιδιαίτερη πατρίδα του, τελέστηκε το καθιερωμένο ετήσιο μνημόσυνο. Στο μνημόσυνο του μεγάλου μουσικοσυνθέτη βρέθηκαν στενοί συγγενείς του. Ανάμεσά τους και η κόρη του, Μαργαρίτα Θεοδωράκη. «Κατά περίεργο τρόπο έχω την αίσθηση ότι ο μπαμπάς είναι εδώ. […] The post Μίκης Θεοδωράκης: Το μνημόσυνο για τον ένα χρόνο από τον θάνατό του appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»