Στην προπόνηση του Άρη ο Καρυπίδης, τι ζήτησε από τους παίκτες

19:38 - 02/09/2022

Στην προπόνηση του Άρη ο Καρυπίδης, τι ζήτησε από τους παίκτες 02/09/2022 Ο Άρης βρίσκεται σε περίοδο ανασύνταξης μετά την ήττα από τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο και όσο αναμένονται εξελίξεις αναφορικά με την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας και τον αντικαταστάτη του Χερμάν Μπούργος, ο Θεόδωρος Καρυπίδης φρόντισε να δώσει το σύνθημα στους παίκτες της ομάδας. Ο ισχυρός άνδρας των «κίτρινων» βρέθηκε στην προπόνηση του Άρη στο Νέο Ρύσιο, μίλησε στους ποδοσφαιριστές και τους ζήτησε να συγκεντρωθούν αποκλειστικά στον αγώνα με τον ΠΑΟΚ (4/9, 21:30), στον οποίο καλούνται να αντιδράσουν. «Δεν θέλω να έχετε στο μυαλό σας τίποτα άλλο εκτός από το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ. Πρ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Και σήμερα στην προπόνηση του Άρη ο Καρυπίδης

Ο Θόδωρος Καρυπίδης βρέθηκε και σήμερα όπως και χθες στην προπόνηση της ομάδας, προκειμένου να μιλήσει στους ποδοσφαιριστές και να δώσει το σύνθημα της επόμενης ημέρας, ενόψει μάλιστα και του ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ. «Δεν θέλω να έχετε στο μυαλό σας τίποτα άλλο εκτός από το ντέρμπι . Πρέπει να βγάλετε αντίδραση μετά το Αγρίνιο […] The post Και σήμερα στην προπόνηση του Άρη ο Καρυπίδης appeared first on pressaris.gr.

Διαβάστε το στο pressaris.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»