Κατερίνα Τσάβαλου: Η εξομολόγηση για την αποβολή – «Άναψα ένα κεράκι στην ψυχούλα αυτή»

19:10 - 03/09/2022

Η Κατερίνα Τσάβαλου λίγο πριν την έναρξη της νέας σεζόν μίλησε για όλα στη Σάσα Σταμάτη To άρθρο Κατερίνα Τσάβαλου: Η εξομολόγηση για την αποβολή – «Άναψα ένα κεράκι στην ψυχούλα αυτή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Τσάβαλου: Η εξομολόγηση για την αποβολή – «Άναψα ένα κεράκι στην ψυχούλα αυτή»

  Η Κατερίνα Τσάβαλου, λίγο πριν την έναρξη της νέας σεζόν, μίλησε για όλα στη Σάσα Σταμάτη σε μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη.  Η γνωστή...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Συγκλονίζει η εξομολόγηση της Κατερίνας Τσάβαλου για την αποβολή που είχε: «Άναψα ένα κεράκι στη ψυχούλα αυτή»

Την αποβολή που είχε αποκάλυψε η Κατερίνα Τσάβαλου ενώ παράλληλα μίλησε και για τις στιγμές εκείνες που χρειάστηκε να μιλήσει με ψυχολόγο.Την αποβολή που είχε αποκάλυψε η Κατερίνα Τσάβαλου ενώ παράλληλα μίλησε και για τις στιγμές εκείνες που χρειάστηκε να μιλήσει με ψυχολόγο.Έχεις πάει σε ψυχολόγο; Ναι, έχω πάει. Έκανα έξι χρόνια ψυχοθεραπεία και με βοήθησε πολύ. Αρχικά ξεκίνησα γιατί είχα κρίσεις πανικού. Εκεί άνοιξε το «κουτί της Πανδώρας» και οι κρίσεις πανικού ήταν το κερασάκι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σούπερ Κική: Η εξομολόγηση για την αποβολή – «Είχα διαλυμένη ψυχολογία, ήθελα να πέσω από το μπαλκόνι»

Σε μία κατάθεση ψυχής στον Δημήτρη Αλεξάνδρου και την κάμερα της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι», η Σούπερ Κική μίλησε για τη ζωή της, τις δύσκολες στιγμές μετά την αποβολή που είχε το καλοκαίρι, ενώ αναφέρθηκε και στον πρώην σύντροφό της με τον οποίο πλέον δεν ανταλλάσσουν ούτε κουβέντα. Για την αναγκαστική διακοπή της κύησής της, […] The post Σούπερ Κική: Η εξομολόγηση για την αποβολή – «Είχα διαλυμένη ψυχολογία, ήθελα να πέσω από το μπαλκόνι» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»