Θέμης Αδαμαντίδης: «Είμαστε μαζί με τη Βαρβάρα, αλλά δεν έχουν αποσυρθεί οι μηνύσεις»

08:30 - 05/09/2022

Στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών μίλησαν ο Θέμης Αδαμαντίδης και η Βαρβάρα Κίρκη, έξω από το νυχτερινό κέντρο που εμφανίζεται […] The post Θέμης Αδαμαντίδης: «Είμαστε μαζί με τη Βαρβάρα, αλλά δεν έχουν αποσυρθεί οι μηνύσεις» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θέμης Αδαμαντίδης: Είμαστε καλά με τη Βαρβάρα Κίρκη

«Είμαστε μαζί με τη Βαρβάρα, αλλά δεν έχουν αποσυρθεί οι μηνύσεις», λέει ο Θέμης Αδαμαντίδης. Στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών μίλησαν ο Θέμης Αδαμαντίδης και η Βαρβάρα Κίρκη, έξω από το νυχτερινό κέντρο που εμφανίζεται ο γνωστός τραγουδιστής στον Πειραιά. «Είμαστε καλά με τη Βαρβάρα. Της αφιερώνω όλα τα τραγούδια μου. Είμαι καλά, δεν έχουμε ... Περισσότερα To άρθρο Θέμης Αδαμαντίδης: Είμαστε καλά με τη Βαρβάρα Κίρκη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Θέμης Αδαμαντίδης: Είμαστε μαζί με τη Βαρβάρα, αλλά δεν έχουν αποσυρθεί οι μηνύσεις

Οι κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών συνάντησαν τον Θέμη Αδαμαντίδη και την σύντροφό του Βαρβάρα Κίρκη έξω από το νυχτερινό κέντρο στο οποίο εμφανίζεται ο τραγουδιστής στον Πειραιά. Το ζευγάρι φαίνεται πως έχει αφήσει πίσω τις καταγγελίες και τις δικαστικές διαμάχες και πλέον ζει ξανά τον έρωτά του. «Είμαστε καλά με τη Βαρβάρα. Της αφιερώνω όλα τα τραγούδια μου. Είμαι καλά, δεν έχουμε αποσύρει καμιά μήνυση ακόμη. Απλά ήταν κάτι που θα γινόταν και ας το δούμε για ευχάριστο. Μαζί είμαστε», είπε ο Θέμης Αδαμαντίδης. Η Βαρβάρα Κίρκη είπε από την πλευρά της: «Δεν θα θέλαμε να πούμε ποιος έκανε το πρώτο βήμα. Είμαι πολύ ευτυχισμένη και ερωτευμένη».

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θέμης Αδαμαντίδης – Βαρβάρα Κίρκη: «Δεν έχουμε αποσύρει καμιά μήνυση»

Στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» μίλησαν ο Θέμης Αδαμαντίδης και η Βαρβάρα, οι οποίοι είναι και πάλι μαζί μετά τις κατηγορίες περί ξυλοδαρμού...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: Είμαστε μαζί με τη Βαρβάρα, όμως δεν έχουν αποσυρθεί οι μηνύσεις

Μετά τις σοβαρές καταγγελίες για βιαιοπραγία του Θέμη Αδαμαντίδη προς τη σύντροφό του, Βαρβάρα Κίρκη, η υπόθεση φαίνεται πως έχει κλείσει, χωρίς όμως.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: «Είμαστε μαζί με τη Βαρβάρα, αλλά δεν έχουν αποσυρθεί οι μηνύσεις» – Τι είπε η ίδια

Θέμης Αδαμαντίδης και Βαρβάρα Κίρκη είναι μαζί και το επιβεβαίωσαν και οι ίδιοι. Έξω από το νυχτερινό κέντρο που εμφανίζεται ο γνωστός τραγουδιστής στον Πειραιά μίλησαν στις τηλεοπτικές κάμερες.Θέμης Αδαμαντίδης και Βαρβάρα Κίρκη είναι μαζί και το επιβεβαίωσαν και οι ίδιοι. Έξω από το νυχτερινό κέντρο που εμφανίζεται ο γνωστός τραγουδιστής στον Πειραιά μίλησαν στις τηλεοπτικές κάμερες.«Είμαστε καλά με τη Βαρβάρα. Της αφιερώνω όλα τα τραγούδια μου. Είμαι καλά, δεν έχουμε αποσύρει καμιά μήνυση ακόμη. Απλά ήταν κάτι που θα γινόταν και ας […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θέμης Αδαμαντίδης - Βαρβάρα Κίρκη: Είναι ξανά μαζί, αλλά δεν έχουν αποσύρει τις μηνύσεις [Βίντεο]

"Της αφιερώνω όλα τα τραγούδια μου" είπε ο Θέμης Αδαμαντίδης - "Είμαι πολύ ευτυχισμένη και ερωτευμένη" ανέφερε η Βαρβάρα Κίρκη

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Θέμης Αδαμαντίδης - Βαρβάρα Κίρκη:Παραδέχτηκαν ότι είναι μαζί,«αλλά δεν έχουν αποσυρθεί οι μηνύσεις»

O Θέμης Αδαμαντίδης και η Βαρβάρα Κίρκη είναι ξανά μαζί και το επιβεβαίωσαν και οι ίδιοι!Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

Θέμης Αδαμαντίδης - Βαρβάρα Κίρκη:Παραδέχτηκαν ότι είναι μαζί,«αλλά δεν έχουν αποσυρθεί οι μηνύσεις»

O Θέμης Αδαμαντίδης και η Βαρβάρα Κίρκη είναι ξανά μαζί…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Θέμης Αδαμαντίδης – Βαρβάρα Κίρκη:Παραδέχτηκαν ότι είναι μαζί,«αλλά δεν έχουν αποσυρθεί οι μηνύσεις»

O Θέμης Αδαμαντίδης και η Βαρβάρα Κίρκη είναι ξανά μαζί και το επιβεβαίωσαν και οι ίδιοι! Αρχικά ο τραγουδιστής είπε: «Είμαστε καλά με τη Βαρβάρα. Της αφιερώνω όλα τα τραγούδια μου. Είμαι καλά, δεν έχουμε αποσύρει καμιά μήνυση ακόμη. Απλά ήταν κάτι που θα γινόταν και ας το δούμε για ευχάριστο. Μαζί είμαστε». Η Βαρβάρα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: «Είμαστε μαζί με τη Βαρβάρα, αλλά δεν έχουν αποσυρθεί οι μηνύσεις»

Θέμης Αδαμαντίδης και Βαρβάρα Κίρκη δηλώνουν ευτυχισμένοι μαζί.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: "Είμαστε μαζί με τη Βαρβάρα, αλλά δεν έχουν αποσυρθεί οι μηνύσεις"

"Της αφιερώνω όλα τα τραγούδια μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»