Δημήτρης Νταούλης: Τι κάνει σήμερα ο «Μιχαλάκης» από το «Λατρεμένοι μου γείτονες»

12:34 - 06/09/2022

Ο Δημήτρης Νταούλης από τη σειρά του MEGA, «Λατρεμένοι μου γείτονες» μίλησε στο «Πάμε Δανάη» για την επιτυχία της σειράς και για το γιατί δεν ακολούθησε τον δρόμο της υποκριτικής. Ο «Μιχαλάκης» από τους «Λατρεμένους μου γείτονες» μίλησε για την συμμετοχή του σειρά του MEGA, που αγαπήθηκε από το κοινό. «Από μικρός ήθελα να παίξω ... Περισσότερα To άρθρο Δημήτρης Νταούλης: Τι κάνει σήμερα ο «Μιχαλάκης» από το «Λατρεμένοι μου γείτονες» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Νταούλης: Τι κάνει σήμερα ο «Μιχαλάκης» από τους «Λατρεμένους μου γείτονες»

«Πήγα σε δραματική σχολή, αλλά δεν μου "βγήκε" το υποκριτικό κομμάτι» ανέφερε μεταξύ άλλων 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δημήτρης Νταούλης: Τι κάνει σήμερα ο «Μιχαλάκης» από τους «Λατρεμένους μου γείτονες»

Ο Δημήτρης Νταούλης έγινε γνωστός μέσα από τη σειρά «Λατρεμένοι μου γείτονες», ο οποίος υποδύθηκε τον Μιχαλάκη Μουστοξύδη τον γιο της  Άβας…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Δημήτρης Νταούλης: Τι κάνει και πώς είναι σήμερα ο «Μιχαλάκης» από τους Λατρεμένους μου γείτονες

Ο Δημήτρης Νταούλης 13 χρόνια μετά το τέλος της σειράς Λατρεμένοι μου γείτονες επέστρεψε στο σπίτι To άρθρο Δημήτρης Νταούλης: Τι κάνει και πώς είναι σήμερα ο «Μιχαλάκης» από τους Λατρεμένους μου γείτονες δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Δημήτρης Νταούλης: Τι κάνει σήμερα ο «Μιχαλάκης» από τους «Λατρεμένους μου γείτονες»

"Πήγα σε δραματική σχολή, αλλά δεν μου "βγήκε" το υποκριτικό κομμάτι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι