Συγκλονίζει ο Θύμιος Μπουγάς: «Οι γιατροί έφυγαν, μου είπαν ότι θα με πάρουν τηλέφωνο, αλλά δεν με πήραν»

10:58 - 07/09/2022

Ο Θύμιος Μπουγάς, που η ιστορία του είχε συγκινήσει το πανελλήνιο, μίλησε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και τον Βασίλη Βρυώνη […] The post Συγκλονίζει ο Θύμιος Μπουγάς: «Οι γιατροί έφυγαν, μου είπαν ότι θα με πάρουν τηλέφωνο, αλλά δεν με πήραν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θύμιος Μπουγάς: «Οι γιατροί έφυγαν, μου είπαν ότι θα με πάρουν τηλέφωνο, αλλά δεν με πήραν»

«Δεν ήξερα ότι με αναζητούσαν για 1,5 μήνα, ήμουν σε ένα εγκαταλελειμμένο σπίτι με φωτοβολταϊκό για να έχω φως» αποκάλυψε 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Το παράπονο του Θύμιου: Οι γιατροί έφυγαν, μου είπαν ότι θα με πάρουν τηλέφωνο, αλλά δεν με πήραν

Στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» μίλησε ο Θύμιος Μπουγάς, που η ιστορία του είχε συγκινήσει το πανελλήνιο, για την ζωή του τώρα, μετά την εξαφάνισή του, έπειτα από bullying που δέχθηκε. «Αισθάνομαι καλά με τον κόσμο προς το παρόν, δεν είναι όπως πρώτα. Δεν δίνω σημασία σε αυτούς που λένε ότι έκανα πράγματα, που δεν έχω Το άρθρο Το παράπονο του Θύμιου: Οι γιατροί έφυγαν, μου είπαν ότι θα με πάρουν τηλέφωνο, αλλά δεν με πήραν εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Θύμιος Μπουγάς: «Οι γιατροί έφυγαν, μου είπαν ότι θα με πάρουν τηλέφωνο, αλλά δεν με πήραν»

«Δεν ήξερα ότι με αναζητούσαν για 1,5 μήνα, ήμουν σε ένα εγκαταλελειμμένο σπίτι με φωτοβολταϊκό για να έχω φως» αποκάλυψε. Το άρθρο Θύμιος Μπουγάς: «Οι γιατροί έφυγαν, μου είπαν ότι θα με πάρουν τηλέφωνο, αλλά δεν με πήραν» εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr

Θύμιος Μπουγάς: «Οι γιατροί έφυγαν, μου είπαν ότι θα με πάρουν τηλέφωνο, αλλά δεν με πήραν»

«Δεν ήξερα ότι με αναζητούσαν για 1,5 μήνα, ήμουν σε εγκαταλελειμμένο σπίτι με ένα φωτοβολταϊκό για να έχω φως»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»