Θύμιος Μπουγάς: «Έτσι άλλαξε και καταστράφηκε η ζωή μου» – Μιλάει και καθηλώνει ξανά μετά την εξαφάνιση

11:02 - 07/09/2022

Ο Θύμιος Μπουγάς προσπαθεί να ξαναστήσει τη ζωή του. Ο Πύργος είναι η πόλη που αναγκάστηκε να ζήσει, όταν ξεκίνησαν τα πιο δύσκολα της ζωής του… Ο Θύμιος Μπουγάς, που η ιστορία του είχε συγκινήσει το πανελλήνιο, μίλησε για την ζωή του τώρα, μετά την εξαφάνισή του, έπειτα από bullying που δέχθηκε. «Αισθάνομαι καλά με ... Περισσότερα To άρθρο Θύμιος Μπουγάς: «Έτσι άλλαξε και καταστράφηκε η ζωή μου» – Μιλάει και καθηλώνει ξανά μετά την εξαφάνιση δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θύμιος Μπουγάς: «Έτσι άλλαξε και καταστράφηκε η ζωή μου» – Μιλάει και καθηλώνει μετά την εξαφάνιση

Ο Θύμιος Μπουγάς προσπαθεί να ξαναστήσει τη ζωή του. Ο Πύργος είναι η πόλη που αναγκάστηκε να ζήσει, όταν ξεκίνησαν τα πιο δύσκολα της ζωής του… Ο Θύμιος Μπουγάς, που η ιστορία του είχε συγκινήσει το πανελλήνιο, μίλησε για την ζωή του τώρα, μετά την εξαφάνισή του, έπειτα από bullying που δέχθηκε. «Αισθάνομαι καλά με τον κόσμο προς το παρόν, δεν είναι όπως πρώτα. Δεν δίνω σημασία σε αυτούς που λένε ότι έκανα πράγματα, που δεν έχω κάνει», είπε αρχικά ο Θύμιος Μπουγάς. «Είμαι πολύ καλά ψυχολογικά δεν έχω κανένα θέμα», τόνισε χαρακτηριστικά. Μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στο ατύχημα το οποίο του προκάλεσε μία αλλοίωση στα χαρακτηριστικά του προσώπου του. «Το ατύχημα έγινε πριν 14 χρόνια, το 2008, δ

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι