Θύμιος Μπουγάς: «Μακάρι να υπάρξει κράτος να τιμωρήσει τα παιδιά που μου έκαναν bullying»

11:42 - 07/09/2022

Ο Θύμιος Μπουγάς συγκλονίζει με την ιστορία του στο «MEGA Καλημέρα». Μίλησε για την εξαφάνισή του, το bullying που είχε δεχθεί, αλλά και την απόδοση δικαιοσύνης για όσα έγιναν.

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θύμιος Μπουγάς για το bullying: «Έχω συνηθίσει τόσα χρόνια. Μακάρι να υπάρξει κράτος να τους τιμωρήσει»

Ο Θύμιος Μπουγάς είχε εξαφανιστεί για περίπου 1,5 μήνα, μετά από άγριο bullying που δέχτηκε από παιδιά στον Πύργο. Με την ιστορία του συγκλόνισε το πανελλήνιο και αποφάσισε να μιλήσει ανοιχτά για όλα όσα βίωσε στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» για τη ζωή του, μετά την εξαφάνιση του. «Αισθάνομαι καλά με τον κόσμο προς το παρόν, δεν είναι όπως πρώτα. Δεν δίνω σημασία σε αυτούς που λένε ότι έκανα πράγματα, που δεν έχω κάνει», είπε αρχικά ο Θύμιος Μπουγάς. «Είμαι πολύ καλά ψυχολογικά, δεν έχω κανένα θέμα», τόνισε μεταξύ άλλων. Η συνέντευξή του στον τηλεοπτικό σταθμό: Για το ατύχημα που είχε Ο Θύμιος αναφέρθηκε και στο ατύχημα το οποίο του προκάλεσε μία αλλοίωση στα χαρακτηριστικά του προσώπου του.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θύμιος Μπουγάς: «Μακάρι να υπάρξει κράτος να τιμωρήσει τα παιδιά που μου έκαναν bullying»

Συγκλονίζει η εξομολόγηση του Θύμιου Μπουγά στο «MEGA Καλημέρα».Συγκλονίζει η εξομολόγηση του Θύμιου Μπουγά στο «MEGA Καλημέρα».«Αισθάνομαι καλά με τον κόσμο προς το παρόν, δεν είναι όπως πρώτα. Δεν δίνω σημασία σε αυτούς που λένε ότι έκανα πράγματα, που δεν έχω κάνει. Είμαι πολύ καλά ψυχολογικά δεν έχω κανένα θέμα», δήλωσε αρχικά ο Θύμιος Μπουγάς. Μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στο ατύχημα το οποίο του […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θύμιος Μπουγάς: "Μακάρι να υπάρξει κράτος να τιμωρήσει τα παιδιά που μου έκαναν bullying" - Η ζωή του σήμερα

Η συγκλονιστική εξομολόγηση του Θύμιου Μπουγά για την εξαφάνισή του - "Μακάρι να υπάρξει κράτος να τιμωρήσει τα παιδιά που μου έκαναν bullying".

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος για Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: «Είπα τη γνώμη μου και απειλήθηκα με μήνυση»

ΗΠΑ: Σε διαπραγματεύσεις το Κολούμπια με τους φοιτητές εν μέσω των κινητοποιήσεων για τη Γάζα

«Dear God, the Parthenon is still broken»: Κυκλοφορεί το πρώτο φωτογραφικό βιβλίο του Γιώργου Λάνθιμου

Στις 7 Μαΐου η επόμενη εκδήλωση της Apple

Απόψε στον αττικό ουρανό η «Ροζ Πανσέληνος»

Κατερίνα Βρανά: «Κλείνω 7 χρόνια φέτος από την ημέρα που δεν πέθανα»