«Με είδε η Αίκη Βουγιουκλάκη και μου είπε εσύ σκίζεις τα βιογραφικά και φεύγεις;»

22:20 - 12/09/2022

Ο Αντώνης Λουδάρος μίλησε στο Hello και στον Γιάννη Βίτσα και μίλησε για την Αλίκη Βουγιουκλάκη και τους λόγους που […] The post «Με είδε η Αίκη Βουγιουκλάκη και μου είπε εσύ σκίζεις τα βιογραφικά και φεύγεις;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντώνης Λουδάρος: «Με είδε η Αλίκη Βουγιουκλάκη και μου είπε εσύ σκίζεις τα βιογραφικά και φεύγεις;»

Ο Αντώνης Λουδάρος μίλησε στο Hello και στον Γιάννη Βίτσα για την Αλίκη Βουγιουκλάκη και τους λόγους που τελικά δεν κατάφεραν να συνεργαστούν. Ο Αντώνης Λουδάρος μίλησε στο Hello και στον Γιάννη Βίτσα για την Αλίκη Βουγιουκλάκη και τους λόγους που τελικά δεν κατάφεραν να συνεργαστούν. Τι άνθρωπος ήταν η Αλίκη; Αυτό που μπορώ να σου πω, πέρα από όσα έχουμε δει στις ταινίες, είναι ότι στα μάτια μου έμοιαζε πολύ αντράκι! Ήταν ντόμπρος άνθρωπος με χιούμορ. Ήθελε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Αυτός είναι ο λόγος που βρίσκομαι εκτός τηλεόρασης»

Βρισηίδα Ανδριώτου για Ιωάννα Τούνη: «Εύχομαι καμία γυναίκα να μη το ζήσει αυτό»

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»