Φαίη Σκορδά: «Ό,τι και να σε ρωτήσουν δημόσια για το διαζύγιο, δεν θα είναι αλήθεια»

13:02 - 16/09/2022

Την Έλενα Ασημακοπούλου υποδέχτηκε την Παρασκευή στο πλατό της εκπομπής της η Φαίη Σκορδά. Λίγους μήνες μετά τη γνωστοποίηση του […] The post Φαίη Σκορδά: «Ό,τι και να σε ρωτήσουν δημόσια για το διαζύγιο, δεν θα είναι αλήθεια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φαίη Σκορδά: Ό,τι και να σε ρωτήσουν δημόσια για το διαζύγιο, δεν είναι αλήθεια

Για τα διαζύγια μίλησαν η Φαίη Σκορδά με την Έλενα Ασημακοπούλου, με αφορμή το διαζύγιο της ηθοποιού με τον Μπρούνο Τσιρίλο, που έγινε γνωστό πριν από λίγους μήνες. Στην αρχή της συζήτησής τους, η Φαίη Σκορδά τόνισε: «Το γιατί ένα ζευγάρι φτάνει σε αυτό το σημείο είναι πολύ προσωπικό του θέμα. Πιστέψτε με, ό,τι και να σε ρωτήσουν δημόσια, δεν θα είναι η αλήθεια. Γιατί είναι πράγματα πολύ προσωπικά». Στη συνέχεια, η Έλενα Ασημακοπούλου μίλησε για το πώς είναι η ζωή της μετά τον χωρισμό. «Το ότι το ανακοίνωσα εκείνη την περίοδο, δεν σημαίνει ότι είχε συμβεί εκείνη τη στιγμή. Αισθάνομαι ελεύθερη γυναίκα πλέον.  Είμαι λίγο μαζεμένη, θα επανέλθω. Νομίζω θέλουμε λίγο παραπάνω χρόνο εμείς ο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Φαίη Σκορδά: «Ό,τι και να σε ρωτήσουν δημόσια για το διαζύγιο, δεν θα είναι αλήθεια»

Την Έλενα Ασημακοπούλου υποδέχτηκε την Παρασκευή στο πλατό της εκπομπής της η Φαίη Σκορδά. Λίγους μήνες μετά τη γνωστοποίηση του διαζυγίου της από τον Μπρούνο Τσιρίλο, η ηθοποιός είχε πολλά να πει.Την Έλενα Ασημακοπούλου υποδέχτηκε την Παρασκευή στο πλατό της εκπομπής της η Φαίη Σκορδά. Λίγους μήνες μετά τη γνωστοποίηση του διαζυγίου της από τον Μπρούνο Τσιρίλο, η ηθοποιός είχε πολλά να πει.Ωστόσο, όταν άνοιξαν το θέμα, η Φαίη Σκορδά άδραξε την ευκαιρία να πει κάτι πολύ συγκεκριμένο κοιτώντας την κάμερά της. «Γιατί ένα ζευγάρι φτάνει […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Φαίη Σκορδά: «Ό,τι και να σε ρωτήσουν δημόσια για το διαζύγιο, δεν θα είναι αλήθεια»

Η Φαίη Σκορδά υποδέχτηκε στο πλατό της εκπομπής «Πρωινό Μας» την Έλενα Ασημακοπούλου, η οποία για To άρθρο Φαίη Σκορδά: «Ό,τι και να σε ρωτήσουν δημόσια για το διαζύγιο, δεν θα είναι αλήθεια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αφοπλιστική ειλικρίνεια από τη Φαίη Σκορδά: Ό,τι και να σε ρωτήσουν δημόσια για το διαζύγιο, δεν θα είναι αλήθεια

«Γιατί ένα ζευγάρι φτάνει σε αυτό το σημείο είναι πολύ προσωπικό του θέμα», τόνισε η παρουσιάστρια

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»