Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ κατακεραυνώνει τη Μαρία Αντωνά: «Μια ανύπαρκτη με θεσούλα σε πάνελ»

20:06 - 16/09/2022

Ξέσπασε ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ κατά της Μαρίας Αντωνά, με αφορμή τη νέα συνέντευξη της Σοφιάννας Αβραμάκη To άρθρο Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ κατακεραυνώνει τη Μαρία Αντωνά: «Μια ανύπαρκτη με θεσούλα σε πάνελ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: «Η Μαρία Αντωνά είναι ανύπαρκτη – Προσπαθεί να πάρει από μένα δημοσιότητα»

Προειδοποιεί ότι θα βγάλει στη φόρα συνομιλίες τους

Διαβάστε το στο in.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ για Μαρία Αντωνά: «Είναι μια ανύπαρκτη με θεσούλα σε πάνελ»

Νέα πυρά έριξε ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ προς την Μαρία Αντωνά, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ: Κατακεραυνώνει εκ νέου τη Μαρία Αντωνά – «Μια ανύπαρκτη με θεσούλα σε πάνελ»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» έδωσε την Παρασκευή (16/9) η Σοφιάννα Αβραμάκη, η οποία μεταξύ άλλων ανέφερε πως δεν έχει σχέσεις με τον Άρη Σοϊλέδη μετά το τέλος του Survivor. Συγκεκριμένα η πρώην παίκτρια του ριάλιτι επιβίωσης δήλωσε σχετικά: «Το Survivor μου άφησε μια γλυκιά σχέση. Πήγα εκεί συνειδητοποιημένη. Ίσως να άλλαζα κάποια πράγματα. Εκεί φτιάχνεις έναν διαφορετικό μικρόκοσμο και νομίζεις ότι αυτός είναι και μόνο. Οι δικοί μου άνθρωποι στεναχωρήθηκαν πάρα πολύ με όσα ακουγόντουσαν για μένα. Έγιναν πυρ και μανία. Ο Εμμανουήλ δεν ήταν ο μόνος που συζητούσε για μένα, το έλεγαν και άλλοι στις προσωπικές τους συνεντεύξεις και όταν τους πιάναμε με τον Άρη, δε μας παραδέχτηκε ποτέ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ για Μαρία Αντωνά: «Η κοπέλα είναι τόσο ανύπαρκτη»

Νέα πυρά έριξε ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ προς την Μαρία Αντωνά, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, αποδεικνύοντας πως […] The post Κωνσταντίνος Εμμανουήλ για Μαρία Αντωνά: «Η κοπέλα είναι τόσο ανύπαρκτη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κωνσταντίνος Εμμανουήλ για Αντωνά και Σοϊλέδη: «Είναι ανύπαρκτοι και όλος ο κόσμος τους κακολογεί»

O Κωνσταντίνος Εμμανουήλ προειδοποιεί την Μαρία Αντωνά ότι αυτός θα είναι εκείνος που θα βγάλει πρώτος τις συνομιλίες τους στη φόρα.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»