Θανάσης Κατερινόπουλος: Γι’ αυτό σταμάτησε η συνεργασία του με την Αγγελική Νικολούλη

11:12 - 19/09/2022

Συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και τη Σταματίνα Τσιμτσιλή έδωσε ο Θανάσης Κατερινόπουλος. Ο ταξίαρχος ε.α. μίλησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Θανάσης Κατερινόπουλος: Γι’ αυτό σταμάτησε η συνεργασία του με την Αγγελική Νικολούλη appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Κατερινόπουλος: Γιατί σταμάτησε να συνεργάζεται με την Αγγελική Νικολούλη

Για τη διακοπή της συνεργασίας του με την Αγγελική Νικολούλη μίλησε στο «Happy Day» και τη Σταματίνα Τσιμτσιλή ο Θανάσης Κατερινόπουλος. «Με την Αγγελική συνεργαστήκαμε 3-4 χρόνια σε διάφορες υποθέσεις, ήταν σημαντικό κεφάλαιο για μένα. Παρά το γεγονός ότι γράφτηκαν διάφορα, με εκτιμά και την εκτιμώ. Σταμάτησε αυτή η συνεργασία γιατί προέκυψε άλλη συνεργασία με το Star» είπε. Και συνέχισε: «Δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα μεταξύ μας. Οι κακοπροαίρετοι μπορεί να λένε οτιδήποτε. Με την Αγγελική τηλεφωνιόμαστε και μιλάμε. Ίσως να φταίω κι εγώ γιατί κάποτε σε κάποια αποστροφή έτσι της κουβέντας, είπα κάτι και δεν θυμάμαι και τι είπα, και παρερμηνεύτηκε».

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θανάσης Κατερινόπουλος: Γιατί σταμάτησε να συνεργάζεται με την Αγγελική Νικολούλη

«Ίσως να φταίω κι εγώ...»

Διαβάστε το στο news.gr

Θανάσης Κατερινόπουλος: Γι’ αυτό σταμάτησε η συνεργασία του με την Αγγελική Νικολούλη

Συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και τη Σταματίνα Τσιμτσιλή έδωσε ο Θανάσης Κατερινόπουλος. Ο ταξίαρχος ε.α. μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τη διακοπή της συνεργασίας του με την Αγγελική Νικολούλη. «Με την Αγγελική συνεργαστήκαμε 3-4 χρόνια σε διάφορες υποθέσεις, ήταν σημαντικό κεφάλαιο για μένα. Παρά το γεγονός ότι γράφτηκαν διάφορα, με εκτιμά και την εκτιμώ. […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Θανάσης Κατερινόπουλος: Αποκαλύπτει γιατί σταμάτησε η συνεργασία του με την Αγγελική Νικολούλη

Ο Θανάσης Κατερινόπουλος μίλησε για το λόγο που διακόπηκε η συνεργασία του με την Αγγελική Νικολούλη.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Θανάσης Κατερινόπουλος: «Εύχομαι στην άλλη ζωή να δω τον γιο μου»-Η σχέση του με την Αγγελική Νικολούλη

Συνέντευξη εφ΄ όλης της ύλης συνέντευξη στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμτσιλή παραχώρησε σήμερα ο Θανάσης Κατερινόπουλος.Ιδιαίτερα φορτισμένος στην αρχή της συνέντευξης, μίλησε για τον γιό του: «Δεν μπορώ να πω τίποτα. Έφυγε από τη ζωή 31 ετών στον ύπνο του. Κάποιες φορές τον βλέπω στον ύπνο μου. Αυτά μακάρι να μην συμβαίνουν σε κανένα γονέα. […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»