Βικτώρια Καρύδα: «Υποφέρω και φοβάμαι γιατί δεν έχουν βρει ποιος κρύβεται πίσω από τη δολοφονία του άντρα μου»

08:24 - 25/09/2022

Σίγουρη για την ενοχή των δυο αδελφών βουλγάρικης καταγωγής που κάθονται στο εδώλιο του Μικτού Ορκωτού To άρθρο Βικτώρια Καρύδα: «Υποφέρω και φοβάμαι γιατί δεν έχουν βρει ποιος κρύβεται πίσω από τη δολοφονία του άντρα μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βικτώρια Καρύδα: «Φοβάμαι γιατί δεν έχουν βρει ποιος κρύβεται πίσω από τη δολοφονία του άντρα μου»

Σίγουρη για την ενοχή των δυο αδελφών βουλγάρικης καταγωγής που είναι κύριοι κατηγορούμενοι για τη δολοφονία του συζύγου της, Γιάννη Μακρή, εμφανίζεται η Βικτώρια Καρύδα σε δηλώσεις που έκανε στην εφημερίδα “Real News”. «Είμαι απολύτως σίγουρη ότι πίσω από τη δολοφονία του άντρα μου βρίσκονται αυτοί οι δυο Βούλγαροι. Έχω δει τον δολοφόνο του άντρα ... Περισσότερα To άρθρο Βικτώρια Καρύδα: «Φοβάμαι γιατί δεν έχουν βρει ποιος κρύβεται πίσω από τη δολοφονία του άντρα μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βικτώρια Καρύδα: «Υποφέρω και φοβάμαι – Ακόμα δεν έχουν βρει ποιος έβαλε να σκοτώσουν τον άντρα μου»

Η χήρα του Γιάννη Μακρή μιλά για τη δολοφονία του και συγκλονίζει

Διαβάστε το στο in.gr

Βικτώρια Καρύδα: «Είμαι απολύτως σίγουρη ότι πίσω από τη δολοφονία του άντρα μου βρίσκονται αυτοί οι δυο Βούλγαροι»

  Σίγουρη για την ενοχή των δυο αδελφών βουλγάρικης καταγωγής που κάθονται στο εδώλιο του Μικτού Ορκωτού Δικαστηρίου ως κύριοι κατηγορούμενοι για...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βικτώρια Καρύδα: «Φοβάμαι γιατί δεν έχουν βρει ακόμα ποιος είναι αυτός που έστειλε να σκοτώσουν τον άνδρα μου»

Στην Real News και στην Άννα Κανδύλη μίλησε η Βικτώρια Καρύδα για τη δολοφονία του συζύγου της, Γιάννη Μακρή, δηλώνοντας […] The post Βικτώρια Καρύδα: «Φοβάμαι γιατί δεν έχουν βρει ακόμα ποιος είναι αυτός που έστειλε να σκοτώσουν τον άνδρα μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Βικτώρια Καρύδα: «Φοβάμαι γιατί δεν έχουν βρει ακόμα ποιος είναι αυτός που έστειλε να σκοτώσουν τον άνδρα μου»

«Θεωρώ απάνθρωπο το ότι δυο κατηγορούμενοι προβάλλουν κάποιες εντελώς παιδικές δικαιολογίες»

Διαβάστε το στο news.gr

Βικτώρια Καρύδα: «Φοβάμαι γιατί δεν έχουν βρει ποιος κρύβεται πίσω από τη δολοφονία του άντρα μου»

Σίγουρη για την ενοχή των δυο αδελφών βουλγάρικης καταγωγής που είναι κύριοι κατηγορούμενοι για τη δολοφονία του συζύγου της, Γιάννη Μακρή, εμφανίζεται η Βικτώρια Καρύδα σε δηλώσεις που έκανε στην εφημερίδα “Real News”. «Είμαι απολύτως σίγουρη ότι πίσω από τη δολοφονία του άντρα μου βρίσκονται αυτοί οι δυο Βούλγαροι. Έχω δει τον δολοφόνο του άντρα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»