Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Όταν το έμαθα είπα “πόσο καθάρματα είναι”»

18:30 - 26/09/2022

Ο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» και μίλησε για τη γνωριμία του με τη Βίκυ Σταυροπούλου αλλά και για τη σχέση με τον πατέρα του. «Αυτό που έλεγαν παλιά ότι η ιστορία επαναλαμβάνεται είναι μια πραγματικότητα» είπε σχολιάζοντας την επικαιρότητα. Για να είμαι καλά χρειάζεται να έχω την υγειά μου και να […] The post Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Όταν το έμαθα είπα “πόσο καθάρματα είναι”» appeared first on OK.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χατζηπαναγιώτης: Έχουν υπάρξει άνθρωποι που με «έκοψαν» από δουλειά - «Όταν το έμαθα είπα “πόσο καθάρματα είναι”»

Ήταν καλεσμένςο στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: Έχουν υπάρξει άνθρωποι που με «έκοψαν» από δουλειά – Όταν το έμαθα είπα «πόσο καθάρματα είναι»

Ο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης ήταν το απόγευμα της Δευτέρας (26/9) καλεσμένος στο «Στούντιο 4» της ΕΡΤ με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο, σε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη. «Αυτό που έλεγαν παλιά ότι η ιστορία επαναλαμβάνεται είναι μια πραγματικότητα» είπε σχολιάζοντας την επικαιρότητα. «Μπορεί να καταδικαστείς αν εκφέρεις τη γνώμη σου. Ό,τι πεις περνάει από λαϊκό δικαστήριο. Πάντα υπήρχαν καλοί και κακοί άνθρωποι. Απλώς τα πράγματα γίνονται με λίγο πιο αγριευτικό τρόπο. Δεν κοιτάω ποτέ τι γράφουν κάτω από αυτά που έχω πει. Τι νόημα έχει να ρουφάς δηλητήριο. Δεν είμαι κι εγώ τέλειος. Έχω και τις αδυναμίες μου, έχω και τα θέματά μου, δεν είμαι πρότυπο, ούτε θέλω να

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Να πεις τελικά ναι έκανα μαλ…»

Ο Χρήστος Χατζηπαναγιώτης ήταν καλεσμένςο στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε μεταξύ άλλων […] The post Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Να πεις τελικά ναι έκανα μαλ…» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: "Να πεις τελικά ναι έκανα μαλ…"

"Για αυτό πέφτεις και σε λάθη και για αυτό ζητάς και συγγνώμη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»