Χρύσα Ρώπα: Η αδυναμία της στον Ανδρέα Βούλγαρη – «Έπρεπε να είμαι 55 χρόνια νεότερη»

18:04 - 27/09/2022

Η Χρύσα Ρώπα βρέθηκε στο «Καλό Μεσημεράκι» και κατευθείαν έδειξε την μεγάλη αδυναμία που τρέφει στον… To άρθρο Χρύσα Ρώπα: Η αδυναμία της στον Ανδρέα Βούλγαρη – «Έπρεπε να είμαι 55 χρόνια νεότερη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρύσα Ρώπα για μουσικό των Alcatrash: «Έπρεπε να είμαι 55 χρόνια νεότερη»

H Χρύσα Ρώπα εξέφρασε δημόσια τη συμπάθεια που έχει στον μουσικόΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Χρύσα Ρώπα: Η αδυναμία της στον Ανδρέα Βούλγαρη των Alcatrash – «Έπρεπε να είμαι 55 χρόνια νεότερη»

Η Χρύσα Ρώπα βρέθηκε την Τρίτη (27/9) στο «Καλό Μεσημεράκι» και κατευθείαν έδειξε την μεγάλη αδυναμία που τρέφει στον… Ανδρέα Βούλγαρη των Alcatrash. Η αγαπημένη ηθοποιός προχώρησε σε ένα one woman show κατά τη διάρκεια της εμφάνισής της στην εκπομπή του ΣΚΑΪ, εκτροχιάζοντας με μοναδικό τρόπο κάθε σχεδιασμό των συντελεστών και την εκπομπή του Νίκου Μουτσινά. «Μπορώ να φιλήσω τον Αντρέα; Τι γλύκας είσαι εσύ! Πρόσεξε γιατί είμαι μεγάλη γυναίκα. Δεν μπορώ την πολύ συγκίνηση. Μου αρέσει όλο το συγκρότημα αλλά… Έπρεπε να είμαι 55 χρόνια νεότερη», είπε αρχικά η Χρύσα Ρώπα. Ο παρουσιαστής κατάλαβε από το πρώτο δευτερόλεπτο ότι είχε να διαχειριστεί μια κατάσταση… εκτός προγράμματος. Ο Νίκος Μουτσ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χρύσα Ρώπα: Η αδυναμία στον Ανδρέα Βούλγαρη – «Έπρεπε να είμαι 55 χρόνια νεότερη»

  Στο «Καλό Μεσημεράκι» βρέθηκε η Χρύσα Ρώπα, η οποία έδειξε κατευθείαν την μεγάλη αδυναμία που τρέφει στον Ανδρέα Βούλγαρη των Alcatrash. Η γνωστή...

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»