Κώστας Αποστολάκης: Ζήτησε δημόσια συγγνώμη από την Φαίη Σκορδά – Η αδιάκριτη ερώτηση σε παλαιότερη εκπομπή

12:46 - 29/09/2022

Ο Κώστας Αποστολάκης βρέθηκε καλεσμένος το πρωί της Πέμπτης στην εκπομπή «Πρωινό Μας». Ο γνωστός ηθοποιός To άρθρο Κώστας Αποστολάκης: Ζήτησε δημόσια συγγνώμη από την Φαίη Σκορδά – Η αδιάκριτη ερώτηση σε παλαιότερη εκπομπή δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αποστολάκης: Η δημόσια συγγνώμη του ηθοποιού στη Φαίη Σκορδά

Ο Κώστας Αποστολάκης ήταν καλεσμένος το πρωί της Πέμπτης στην εκπομπή «Πρωινό Μας».Ο Κώστας Αποστολάκης ήταν καλεσμένος το πρωί της Πέμπτης στην εκπομπή «Πρωινό Μας».Ο ηθοποιός κατά τη διάρκεια της συνέντευξής του με τη Φαίη Σκορδά, ζήτησε συγγνώμη δημοσίως, για τον τρόπο που της είχε φερθεί σε προηγούμενη εκπομπή, κάνοντας μία αδιάκριτη ερώτηση για το αν είναι έγκυος. Πιο συγκεκριμένα, ο Κώστας Αποστολάκης ανέφερε: «Σου χρωστάω μια […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κώστας Αποστολάκης: Γιατί ζήτησε δημόσια συγγνώμη από τη Φαίη Σκορδά [βίντεο]

Η αδιάκριτη ερώτηση Αποστολάκη στην Φαίη Σκορδά και η αντίδραση της παρουσιάστριας.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Γιατί ο Κώστας Αποστολάκης ζήτησε συγγνώμη on air από τη Φαίη Σκορδά

«Η συνείδηση καθαρίζει και φέρνει όλα τα πράγματα που έχεις κάνει σαν λάθη και πρέπει να ζητάς συγχώρεση», είπε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»