Κώστας Αποστολάκης σε Φαίη Σκορδά: «Σου είχα φερθεί πολύ άσχημα στην εκπομπή, σου ζητάω συγγνώμη»

15:02 - 29/09/2022

Ο Κώστας Αποστολάκης βρέθηκε καλεσμένος στο Πρωινό μας και κατά τη διάρκεια της κουβέντας του με την Φαίη Σκορδά της […] The post Κώστας Αποστολάκης σε Φαίη Σκορδά: «Σου είχα φερθεί πολύ άσχημα στην εκπομπή, σου ζητάω συγγνώμη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αποστολάκης σε Φαίη Σκορδά: «Σου ζητάω συγγνώμη» – ΒΙΝΤΕΟ

Συγγνώμη για μια προσωπική ερώτηση που της είχε κάνει στο παρελθόν, σε εκπομπή της, ζήτησε από την Φαίη Σκορδά ο Κώστας Αποστολάκης, ο οποίος φιλοξενήθηκε την Πέμπτη, 29 Σεπτεμβρίου 2022, στο «Πρωινό μας». “Σου χρωστάω μια συγγνώμη γιατί είχα έρθει σε μια εκπομπή και σου είχα φερθεί άσχημα. Και εγώ θα το είχα ξεχάσει, αλλά […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δημήτρης Κόκοτας – Γιώργος Λιάγκας: «Τα πράγματα δεν πήγαν έτσι όπως περίμεναν»

TV Queen: Η επίσημη ανακοίνωση του ΟΡΕΝ για τη λαμπερή πρεμιέρα

Νόνη Δούνια για Παπανώτα: «Τέτοια σεξιστικά σχόλια δεν πρέπει να χωράνε στον δημόσιο λόγο»

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»