Πέγκυ Τρικαλιώτη: «Έχω λάβει κακές κριτικές αρκετές, δεν ήμουν αγαπημένο παιδί των κριτικών»

17:54 - 29/09/2022

Καλεσμένη στο Στούντιο 4 βρέθηκε η Πέγκυ Τρικαλιώτη το απόγευμα της Πέμπτης προκειμένου να συναντήσει τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον […] The post Πέγκυ Τρικαλιώτη: «Έχω λάβει κακές κριτικές αρκετές, δεν ήμουν αγαπημένο παιδί των κριτικών» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέγκυ Τρικαλιώτη: «Δεν ήμουν αγαπημένο παιδί των κριτικών»

«Έχω μια ενέργεια και μια ένταση πάνω στη σκηνή που σε κάποιους μπορεί να μην αρέσει» πρόσθεσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Πέγκυ Τρικαλιώτη: «Δεν ήμουν αγαπημένο παιδί των κριτικών»

Για τις κακές κριτικές που έχει λάβει, όσον αφορά την πορεία της στην υποκριτική, μίλησε η Πέγκυ Τρικαλιώτη σε συνέντευξή της που προβλήθηκε σήμερα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Πέγκυ Τρικαλιώτη: «Έχω λάβει και κακές κριτικές αρκετές – Είμαι ένα χαϊδεμένο παιδί από τον κόσμο»

Όσα αποκάλυψε η Πέγκυ Τρικαλιώτη στο «Στούντιο 4» για την πορεία της στον χώρο της υποκριτικής.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Νάσος Παπαργυρόπουλος: «Οι δεσμοί αίματος δεν σε κάνουν να έχεις και την ίδια νοοτροπία»

Νόνη Δούνια κατά Παπανώτα: «Τέτοιου είδους σεξιστικές και ρατσιστικές απόψεις δεν χωράνε στον δημόσιο διάλογο»

Ησαϊας Ματιάμπα: «Είναι ένας δαίμονας που προσπαθώ να τον πολεμήσω και θα τα καταφέρω στο τέλος»

Ξεσπά η Μαίρη Συνατσάκη: «Με παρουσιάζουν σαν μια παράλογη κυρία που θέλει να ευνουχίσει τους άντρες και με βρίζουν χυδαία»

Γιάννης Βούρος: «Όταν γεννιέται ένα διαφορετικό παιδί, πρέπει να διαφοροποιήσεις και τον τρόπο που πρέπει να μεγαλώσει»

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»