Ο Τάσος Νούσιας δέχθηκε πρόταση για τις “Άγριες Μέλισσες” αλλά…

11:42 - 19/01/2020

Σε μια από τις επιλεκτικές τηλεοπτικές του συνεντεύξεις, ο ηθοποιός Τάσος Νούσιας μίλησε στην δημοσιογράφο Ειρήνη Αρβανίτη με αφορμή την παράσταση […] The post Ο Τάσος Νούσιας δέχθηκε πρόταση για τις “Άγριες Μέλισσες” αλλά… appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάσος Νούσιας: Είχα προτάσεις από τις Άγριες Μέλισσες και το Κόκκινο Ποτάμι

Στην αποκάλυψη ότι είχε προτάσεις από τις «Άγριες Μέλισσες» και το «Κόκκινο Ποτάμι» προχώρησε ο Τάσος Νούσιας...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Τάσος Νούσιας δέχθηκε πρόταση για τις “Άγριες Μέλισσες” αλλά… (VIDEO)

Στην αποκάλυψη πως πως είχε πρόταση να βρεθεί στο σίριαλ “Άγριες Μέλισσες” προχώρησε ο γνωστός ηθοποιός, Τάσος Νούσιας, σε συνέντευξη που παραχώρησε στην δημοσιογράφο Ειρήνη Αρβανίτη για την εκπομπή "Έλα Χαμογέλα". “Περάσαμε από όλο το κομμάτι της εφηβείας, των ακροτήτων, των αποβολών, των ρευμάτων, πανκ και χουλιγκανισμούς. Από πολύ νωρίς έδειξα ότι η ζωή μου ανήκει και ότι θα πρέπει να αναλάβω μόνος μου την ευθύνη της και τη διαδρομή της” σημείωσε χαρακτηριστικά ο Τάσος Νούσιας. “Υπάρχει αυτό το κομμάτι που λέμε σεντόνι, λευκό πανί, το οποίο είναι πραγματικά σα να περνάς σε άλλη διάσταση. Μου έχει συμβεί μια φορά. Είναι εξαιρετικά τρομακτικό. Σε τέτοιο βαθμό που δεν ήξερα που βρισκόμουν την

Διαβάστε το στο thestival.gr

Γνωστός ηθοποιός δέχθηκε πρόταση για τις “Άγριες Μέλισσες” αλλά αρνήθηκε

Για ποιον λόγο;

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»