Θέμης Αδαμαντίδης: Συντετριμμένος στην κηδεία της μητέρας του – Στο πλευρό του η Βαρβάρα Κίρκη

12:20 - 05/10/2022

Σε λίγη ώρα πρόκειται να πραγματοποιηθεί η πολιτική κηδεία της μητέρας του Θέμη Αδαμαντίδη που έφυγε To άρθρο Θέμης Αδαμαντίδης: Συντετριμμένος στην κηδεία της μητέρας του – Στο πλευρό του η Βαρβάρα Κίρκη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θέμης Αδαμαντίδης: Συντετριμμένος ο τραγουδιστής στην κηδεία της μητέρας του

Στο πλευρό του η σύντροφός του Βαρβάρα Κίρκη - Δείτε το βίντεο 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: Συντετριμμένος στην κηδεία της μητέρας του o τραγουδιστής

Δύσκολες στιγμές βιώνει τις τελευταίες ώρες ο Θέμης Αδαμαντίδης...

Διαβάστε το στο Zougla

Θέμης Αδαμαντίδης: Ράκος στην κηδεία της μητέρας του - Στο πλευρό του η σύντροφός του, Βαρβάρα Κίρκη

Συντετριμμένος ο Θέμης Αδαμαντίδης στην κηδεία της μάνας του.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Θέμης Αδαμαντίδης: Συντετριμμένος ο τραγουδιστής στην κηδεία της μητέρας του – Στο πλευρό του η Βαρβάρα Κίρκη

Σήμερα πραγματοποιήθηκε η πολιτική κηδεία της μητέρας του γνωστού τραγουδιστή Θέμη Αδαμαντίδη η οποία έφυγε από τη ζωή το βράδυ της Δευτέρας 3 Οκτωβρίου. O τραγουδιστής έφτασε λίγο πριν από τις 12 στο κοιμητήριο Καισαριανής, συνοδευόμενος από τη σύντροφό του Βαρβάρα Κίρκη, η οποία δεν έκανε κάποιο σχόλιο.  «Η μητέρα μου ήταν το πιο αγαπητό πρόσωπο που είχα στη ζωή μου. Είμαι συντετριμμένος» είπε ο τραγουδιστής στις τηλεοπτικές κάμερες.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: Συντετριμμένος στην κηδεία της μητέρας του o τραγουδιστής

Δύσκολες στιγμές βιώνει τις τελευταίες ώρες ο Θέμης Αδαμαντίδης καθώς έφυγε από τη ζωή η μητέρα του και το πρωί της Τρίτης τελέστηκε η πολιτική κηδεία...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: Συντετριμμένος για τη μητέρα του – Δεν ήξερε για την πολιτική κηδεία

H πολιτική κηδεία της μητέρας του Θέμη Αδαμαντίδη, η οποία έφυγε από τη ζωή το βράδυ της Δευτέρας 3 Οκτωβρίου τελέστηκε σήμερα το μεσημέρι. O τραγουδιστής έφτασε λίγα λεπτά πριν από τις 12 στο κοιμητήριο Καισαριανής και μίλησε στις τηλεοπτικές κάμερες φανερά συντετριμμένος.H πολιτική κηδεία της μητέρας του Θέμη Αδαμαντίδη, η οποία έφυγε από τη ζωή το βράδυ της Δευτέρας 3 Οκτωβρίου τελέστηκε σήμερα το μεσημέρι. O τραγουδιστής έφτασε λίγα λεπτά πριν από τις 12 στο κοιμητήριο Καισαριανής και μίλησε στις τηλεοπτικές κάμερες φανερά συντετριμμένος.«Τι να πω… Η μητέρα μου ήταν το πιο αγαπημένο πρόσωπο που είχα. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: Ράκος στην κηδεία της μητέρας του - Στο πλευρό του η σύντροφός του, Βαρβάρα Κίρκη

Συντετριμμένος ο Θέμης Αδαμαντίδης στην κηδεία της μάνας του.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: Ράκος στην κηδεία της μητέρας του - Στο πλευρό του η σύντροφός του, Βαρβάρα Κίρκη

Συντετριμμένος ο Θέμης Αδαμαντίδης στην κηδεία της μάνας του.

Διαβάστε το στο onsports.gr

ΒΙΝΤΕΟ - Θέμης Αδαμαντίδης: Συντετριμμένος στην κηδεία της μητέρας του - Αιφνιδιάστηκε από τους ρεπόρτερ

ΒΙΝΤΕΟ - Θέμης Αδαμαντίδης: Συντετριμμένος στην κηδεία της μητέρας του - Αιφνιδιάστηκε από τους ρεπόρτερ 05/10/2022 Τελέστηκε η πολιτική κηδεία της μητέρας του Θέμη Αδαμαντίδη που έφυγε από τη ζωή το βράδυ της Δευτέρας 3/10. O γνωστός τραγουδιστής έφτασε λίγα λεπτά πριν από τις 12:00 στο κοιμητήριο Καισαριανής και όπως θα δείτε στις δηλώσεις που έκανε στις τηλεοπτικές κάμερες, ήταν φανερά συγκινημένος. «Τι να πω… Η μητέρα μου ήταν το πιο αγαπημένο πρόσωπο που είχα. Μεγάλη απώλεια… Θα θυμάμαι από εκείνη την αγάπη και την αφοσίωση που είχε για τα παιδιά της. Αυτό που μου είχε πει τελευταία είναι να μη στεναχωριέμαι και να μη σκέφτομαι άσχημα πράγματα. Δεν ή

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»