«Ο Τόλης Βοσκόπουλος σταμάτησε ξαφνικά να μου μιλά, δεν ξέρω το λόγο, πήρε μαζί του το μυστικό»

21:55 - 05/10/2022

Ο Γιάννης Βογιατζής έδωσε συνέντευξη στο Λοιπόν και στον Γιώργο Μουλά. Ο τραγουδιστής αναφέρθηκε στο γεγονός πως ο Τόλης Βοσκόπουλος […] The post «Ο Τόλης Βοσκόπουλος σταμάτησε ξαφνικά να μου μιλά, δεν ξέρω το λόγο, πήρε μαζί του το μυστικό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Βογιατζής: «Ο Τόλης Βοσκόπουλος σταμάτησε ξαφνικά να μου μιλά»

«Δεν ξέρω τον λόγο, πήρε μαζί του το μυστικό» πρόσθεσε σε συνέντευξή του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αποκαλύψεις «φωτιά» για τον Τόλη Βοσκόπουλο: «Σταμάτησε να μου μιλά και δεν ξέρω το λόγο – Πήρε μαζί του το μυστικό»

«Έχω μια πικρία που δεν μου μίλησε ξανά ο Τόλης»

Διαβάστε το στο in.gr

Τόλης Βοσκόπουλος: Αποκάλυψη γνωστού τραγουδιστή – «Σταμάτησε να μου μιλά και δεν ξέρω γιατί – Πήρε μαζί του το μυστικό»

Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» έδωσε ο Γιάννης Βογιατζής. Συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» έδωσε ο Γιάννης Βογιατζής. Ο τραγουδιστής, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στο γεγονός πως ο Τόλης Βοσκόπουλος σταμάτησε ξαφνικά κάθε επαφή μαζί του. Σας πίκρανε το ότι σταματήσατε να μιλάτε με τον Τόλη Βοσκόπουλο και το γεγονός πως δεν μάθατε ποτέ το γιατί; «Οπωσδήποτε έχω μια πικρία που δεν μου μίλησε ξανά ο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»