Βασίλης Καλλίδης: «Έχασα τον πατέρα μου και την καλύτερή μου φίλη, σαν να έγινε μια έκρηξη κι εξαφανίστηκε»

13:06 - 07/10/2022

Ο Βασίλης Καλλίδης επέστρεψε στην Φαίη Σκορδά την Παρασκευή το πρωί, όχι μόνο για να μαγειρέψει αλλά και για να […] The post Βασίλης Καλλίδης: «Έχασα τον πατέρα μου και την καλύτερή μου φίλη, σαν να έγινε μια έκρηξη κι εξαφανίστηκε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Καλλίδης: Έχασα τον πατέρα μου, έχασα την καλύτερή μου φίλη και αυτά με ταρακούνησαν

“Ειδικά με τη φίλη μου αυτή που έφυγε πολύ… σαν να έγινε μια έκρηξη κι εξαφανίστηκε, είδα πόσο φθαρτοί είμαστε” δήλωσε ο Βασίλης Καλλίδης. Ο Βασίλης Καλλίδης ήταν καλεσμένος στο Πρωινό μας κι αναφέρθηκε στις δύο σημαντικές απώλειες της ζωής του και πόσο τον συγκλόνισαν. «Έχω λίγο αλλάξει σελίδα στη ζωή μου. Συνέβησαν 2-3 πράγματα ... Περισσότερα To άρθρο Βασίλης Καλλίδης: Έχασα τον πατέρα μου, έχασα την καλύτερή μου φίλη και αυτά με ταρακούνησαν δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βασίλης Καλλίδης: Η συγκλονιστική εξομολόγηση - Έχασα τον πατέρα μου και την καλύτερή μου φίλη

Ο Βασίλης Καλλίδης ανέφερε: «Ειδικά με τη φίλη μου αυτή που έφυγε πολύ… σαν να έγινε μια έκρηξη κι εξαφανίστηκε,…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Βασίλης Καλλίδης: «Έχασα τον πατέρα μου και την καλύτερή μου φίλη, σαν να έγινε μια έκρηξη κι εξαφανίστηκε»

Την Παρασκευή το πρωί, ο Βασίλης Καλλίδης επέστρεψε στην Φαίη Σκορδά όχι μόνο για να μαγειρέψει αλλά και για να δώσει μια εκ βαθέων συνέντευξη. Ο γνωστός μάγειρας εξομολογήθηκε στην παρουσιάστρια ότι έχει αλλάξει αρκετά η ζωή του, μετά και από κάποιες σημαντικές απώλειες αγαπημένων τουΤην Παρασκευή το πρωί, ο Βασίλης Καλλίδης επέστρεψε στην Φαίη Σκορδά όχι μόνο για να μαγειρέψει αλλά και για να δώσει μια εκ βαθέων συνέντευξη. Ο γνωστός μάγειρας εξομολογήθηκε στην παρουσιάστρια ότι έχει αλλάξει αρκετά η ζωή του, μετά και από κάποιες σημαντικές απώλειες αγαπημένων του«Έχω λίγο αλλάξει σελίδα στη ζωή μου. Συνέβησαν 2-3 πράγματα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βασίλης Καλλίδης: "Έχασα τον πατέρα μου και την καλύτερή μου φίλη"

"Σαν να έγινε μια έκρηξη κι εξαφανίστηκε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»